Grupa SBS

Grupa SBS w dziele łazienka

Inne

O firmie Grupa SBS

Grupa SBS – jedna z największych w Polsce sieci sprzedaży artykułów sanitarnych, grzewczych, instalacyjnych i sieci zewnętrznych. Zrzesza ponad 90 hurtowni, dysponując ponad 170 punktami handlowymi w kraju. Współpracuje z ponad 180 dostawcami, wśród których są największe firmy branży grzewczej, instalacyjnej i sanitarnej. W ofercie znajduje się ponad 30 tysięcy produktów markowych produktów uznanych firm, w tym produkty marek należących do SBS: Keller, Delfin i Nanopanel.

Innowacje poparte doświadczeniem - stelaże podtynkowe DELFIN

Innowacje poparte doświadczeniem - stelaże podtynkowe DELFIN

2017-07-24 15:13:00

Podtynkowe zestawy instalacyjne cieszą się coraz większym zaufaniem i zainteresowaniem. Ukrycie instalacji w ścianie sprawia, że łazienka staje się bardziej przestronna, funkcjonalna i nabiera nowoczesnego charakteru.

czytaj więcej
Poznaj nowy grzejnik łazienkowy Delfin Graphite

Poznaj nowy grzejnik łazienkowy Delfin Graphite

2015-07-07 12:06:00

Do sprzedaży właśnie trafił nowy grzejnik drabinkowy Delfin Graphite. Jest to stalowy produkt o nowoczesnym designie, którego wyróżnikiem są szerokie, prostokątne profile, trójkątne kolektory oraz oryginalny, grafitowy kolor i matowe wykończenie.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P