Abus

O firmie Abus

Firma August Bremicker Söhne KG, w skrócie ABUS, została założona w 1924 roku. Na przestrzeni ostatnich 85 lat z producenta tradycyjnych kłódek przekształciła się w renomowaną markę w dziedzinie technologii zabezpieczeń. Ta niezależna grupa przedsiębiorstw, z siedzibą główną w Wetter (Zagłębie Ruhry), jest globalnie zorientowana i funkcjonuje w większości europejskich krajów jako lider rynkowy i trendsetter.

Firma ABUS Polska specjalizuje się w kompleksowych rozwiązaniach z zakresu profesjonalnych zabezpieczeń mechanicznych, mechatronicznych i elektronicznych. ABUS jest partnerem zarówno dla detalistów jak i dużych klientów. Rozwiązania ABUS wykorzystywane są również podczas realizacji niestandardowych projektów. Poprzez możliwość łączenia produktów mechanicznych, mechatronicznych i elektronicznych z kompleksowej oferty firmy ABUS, bezpieczeństwo odpowiadające indywidualnym wymaganiom klienta, może zostać w pełni zaspokojone.
 

Abus: Sezamie otwórz się … bez klucza

Abus: Sezamie otwórz się … bez klucza

2013-10-21 12:54:00

Pęk kluczy, który nie mieści się w kieszeni, nerwowe poszukiwanie klucza do domu w torebce, odpowiednie oznakowanie klucza do bramy wejściowej, drzwi do garażu czy też drzwi wejściowych. Któż z nas, choć raz nie marzył o tym, by móc wejść do domu bez konieczności otwierania zamka kluczem? Firma ABUS, urzeczywistniając te pragnienia, wprowadziła na rynek wkładkę elektroniczną CodeLoxx Standard z gałką numeryczną. Wystarczy wprowadzić 4-,5- lub 6-cyfrowy kod i nasze drzwi, niczym sezam, otworzą się.

czytaj więcej
Abus: Dziecko z kluczem na szyi? Wykluczone!

Abus: Dziecko z kluczem na szyi? Wykluczone!

2013-10-09 12:06:00

Na pewno każdy z nas słyszał o sytuacji, kiedy maluch zgubił klucz i nie mógł dostać się do domu, a dodatkowym kłopotem była konieczność wymiany zamka bądź wkładki. Czy można zapobiec takiej sytuacji.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P