Pattex
Gwóźdź w płynie - klej FIX STRONG

Gwóźdź w płynie - klej FIX STRONG

2016-05-18 11:56:00

Prace naprawcze i montażowe wymagają na ogół zastosowania rozwiązań, które zapewniają nie tylko trwały, lecz także atrakcyjny wizualnie efekt. Odpowiednio dobrany klej to sposób na szybkie, skuteczne i estetyczne mocowanie rozmaitych materiałów.

czytaj więcej
Pattex Power Tape - supermocna taśma naprawcza

Pattex Power Tape - supermocna taśma naprawcza

2013-11-05 10:50:00

Marka Pattex, należąca do międzynarodowego koncernu Henkel, prezentuje niezwykle wytrzymałą, wodoszczelną taśmę Power Tape, do wykorzystania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Taśma jest łatwa w użyciu i odporna na wysoce skrajne temperatury (od -10°C do +70°C), idealnie nadaje się do mocowania, naprawiania, uszczelniania, pakowania, wieszania, zabezpieczania, a nawet oprawiania.

czytaj więcej
FIX Extreme - nowa generacja klejów montażowych Pattex

FIX Extreme - nowa generacja klejów montażowych Pattex

2013-10-02 13:33:00

Marka Pattex, należąca do międzynarodowego koncernu Henkel, wprowadziła na rynek nową generację klejów montażowych serii Fix Extreme. Fix Total i Fix Power, bo o nich mowa, to uniwersalne, jednoskładnikowe kleje montażowe, przeznaczone do klejenia różnorodnej jakości materiałów i podłóż budowlanych. Obydwa produkty charakteryzują się wysoką przyczepnością początkową do 350 kg/m2, a dzięki zastosowaniu formuły „błyskawiczna przyczepność”, możliwe jest klejenie nawet bardzo ciężkich przedmiotów bez konieczności ich podpierania czy unieruchomienia.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P