Kartell

Kartell w dziale pokój

FOTELE i PUFY SOFY Inne

Kartell w dziale informacje

Wiadomości
Kartell - krzesła Piuma, Generic A

Kartell - krzesła Piuma, Generic A

2017-07-10 10:32:00

Piuma - proste, subtelne oraz miłe w dotyku krzesło zostało zaprojektowane przez włoskiego architekta Piero Lissoni. Artysta, który tworzy niezwykłe przedmioty o prostej geometrii wzbogacając je fakturami oraz wykorzystując najnowsze technologie i materiały wykorzystał połączenie termoplastycznego polimeru oraz włókien węglowych do stworzenia krzesła pozbawionego detali a jednak charakterystycznego i przyciągającego wzrok.

czytaj więcej
Living Divani - nowości Salone del Mobile 2016

Living Divani - nowości Salone del Mobile 2016

2016-04-21 12:26:00

Nowa kolekcja Living Divani czerpie inspiracje z podróży dookoła świata i nieoczekiwanych wydarzeń, poszukuje poezji w różnych aspektach życia. 

czytaj więcej
Energia kolorów w kolekcji Kartell by Laufen

Energia kolorów w kolekcji Kartell by Laufen

2015-03-04 17:19:00

Wyrazista geometria ceramiki, barwne meble oraz transparentne szafki, a do tego wysoka jakość materiałów. Tak w skrócie można opisać kolekcję łazienkową Kartell by Laufen, powstałą w wyniku synergii dwóch marek.

czytaj więcej
Kartell w ogrodzie

Kartell w ogrodzie

2014-03-05 12:47:00

Kartell jest niekwestionowanym liderem w produkcji elementów wyposażenia wnętrz i mebli z najlepszej jakości tworzyw sztucznych. „Wprowadzenie plastiku do domu”, które zawdzięczamy marce może być rozpatrywane nie tylko w kontekście wizualności produktów (bogactwo kolorów i faktur), ale również ich funkcjonalności. Kartell nie ogranicza się dziś bowiem tylko do wnętrz, lecz wychodzi na zewnątrz.

czytaj więcej
Lustrzana nowość od Yale

Lustrzana nowość od Yale

2014-01-16 13:26:00

Yale wprowadza nowy model zamka elektronicznego, stworzony specjalnie do drzwi szklanych. YDG313 jest zestawieniem nowego wymiaru wykończenia i maksymalnej wygody. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, urządzenie podwyższa poziom bezpieczeństwa, a także umożliwia nowatorski sposób kontroli dostępu do miejsc dla nas ważnych.

czytaj więcej
Nowy wideo-wizjer od Yale

Nowy wideo-wizjer od Yale

2013-11-04 13:30:00

Rośnie popularność elektronicznych wizjerów drzwiowych. Nowoczesna forma judasza pozwala na korzystanie z produktu dzieciom i osobom starszym, zwiększając tym samym poziom bezpieczeństwa mieszkańców. Jakie dodatkowe funkcjonalności znajdziemy w najnowszym modelu wizjera Yale - DDV 5500?

czytaj więcej
Yale: Technologia zamiast pęku kluczy

Yale: Technologia zamiast pęku kluczy

2013-09-27 11:38:00

Nowe technologie coraz szybciej wchodzą w nasze codzienne życie. Kolejne nowoczesne urządzenia wypierają tradycyjne rozwiązania, zwiększając wygodę i dając ich użytkownikom zupełnie nowe możliwości. Podobnie jest w przypadku zamków elektronicznych zastępujących tradycyjną wkładkę z kluczem. Kiedyś nieosiągalne, widoczne tylko w biurowcach czy obiektach użytku publicznego. Dziś coraz częściej stosowane w prywatnych mieszkaniach i domach.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P