MyRoom

MyRoom w dziale sypialnia

Tekstylia / pościel

MyRoom w dziale informacje

Wiadomości
MyRoom - Dla małych strażaków

MyRoom - Dla małych strażaków

2015-01-20 10:56:00

Przystępując do urządzania pokoju dziecięcego bardzo istotne jest, aby wybrać motyw przewodni aranżacji. Mieszanie wątków tematycznych, postaci z różnych bajek i zbyt odważne eksperymenty z kolorystyką sprawią, że w pokoju zapanuje chaos, który źle wpłynie na zdolność koncentracji dziecka. „Zbyt duża ilość bodźców wzrokowych może również sprawić, ze dziecko nie będzie potrafiło efektywnie odpoczywać w przeznaczonym do tego miejscu” - zauważa Magdalena Zielińska, właścicielka sklepu internetowego www.myroom.pl . Producenci dekoracji i dodatków dziecięcych coraz częściej oferują spójne kolekcje dziecięce o bogatej tematyce, które efektownie i gustownie przyozdobią pokój malucha. Najważniejsze są więc zainteresowania dziecka. Jeżeli mamy w swoim domu małego „skrzata”, zafascynowanego postacią Strażaka Sama to sklep internetowy My Room z meblami  i dekoracjami dla dzieci przygotował dla nas nie lada gratkę. Jest to kolekcja akcesoriów i tekstyliów do pokoju dziecięcego „Fire Trucks”.

czytaj więcej
Marynarskie klimaty

Marynarskie klimaty

2014-12-10 10:26:00

Styl marynarski to od kilku sezonów jeden z ulubionych kierunków w urządzaniu pokojów dziecięcych. Połączenie granatu, bieli i motywów dekoracyjnych związanych z morzem, jest eleganckie, a co nie mniej ważne ponadczasowe. Jeśli szukamy inspiracji, wszystkie potrzebne marynarskie meble i dekoracje znaleźć można w jednym miejscu - sklepie marki MyRoom.

czytaj więcej
My Room: Bezpieczna noc z Dream Tubes

My Room: Bezpieczna noc z Dream Tubes

2014-11-26 11:47:00

Dream Tubes to pomysłowe zabezpieczenie do pokoi małych dzieci, które chroni je przed wypadnięciem z łóżeczka. Można je stosować również podczas wyjazdów, na które nie chcemy zabierać przenośnego łóżka dziecięcego.

czytaj więcej
Dziecięcy pokój jak marzenie

Dziecięcy pokój jak marzenie

2014-10-30 10:13:00

Podczas samodzielnego urządzania pokoju dziecięcego warto posiłkować się wiedzą eksperta. Dzięki temu będziemy wiedzieli na co zwrócić szczególną uwagę, aby efekt pozytywnie zaskoczył nie tylko nas, ale i małego domownika. Kilkoma praktycznymi wskazówkami postanowiła podzielić się Magdalena Zielińska, właścicielka marki My Room.

czytaj więcej
My Room: Kolekcja dekoracji i tekstyliów do pokoju dziecięcego Pirat

My Room: Kolekcja dekoracji i tekstyliów do pokoju dziecięcego Pirat

2014-10-15 14:06:00

Kilka tekstylnych dodatków jest wstanie przeobrazić pokój dziecięcy w prawdziwą piracką wyspę. W metamorfozie pomoże kolekcja „Pirate”, nowość w ofercie sklepu My Room. Przedszkolaki i uczniowie podstawówki będą zachwyceni!

czytaj więcej
Ale dywan!

Ale dywan!

2014-09-15 16:01:00

Pragmatyczni rodzice w dywanie widzą przede wszystkim dekoracyjny detal, który zapewni dziecku komfort i bezpieczeństwo zabawy, a zarazem ociepli wizualnie pokój dziecięcy. Dzieci z dywanu uczynią dodatkowo ważny element gier i zabaw. W zależności od fantazji dziecka może on być latającym dywanem rodem z „Księgi t ysiąca i jednej nocy ”, bezludną wyspą lub torem do gry w kapsle. Nie zważając na odmienną motywację rodziców i dzieci, dywany z „przytupem” wkraczają do pokoi dziecięcych. „W naszym sklepie internetowym obserwujemy bardzo duże zainteresowanie dywanami dziecięcymi, co sprawia, że systematycznie staramy się rozszerzać naszą ofertę o nowe wzory” - mówi sprzedawca ze sklepu My Room.

czytaj więcej
My Room: Pokój dla pierwszoklasisty

My Room: Pokój dla pierwszoklasisty

2014-08-20 10:51:00

Wraz z pierwszym dniem w szkole podstawowej rozpoczyna się zupełnie nowy etap w życiu naszego dziecka. Zmieniają się również jego potrzeby w zakresie wyposażenia pokoju, który powinien być dostosowany do nowych zwyczajów i obowiązków.

czytaj więcej
Bajkowe naklejki na ścianę

Bajkowe naklejki na ścianę

2014-07-28 09:59:16

Jeżeli szukamy prostego i szybkiego sposobu na metamorfozę pokoju dziecięcego, warto zastanowić się nad dekoracyjnymi naklejkami ściennymi. W kilka minut jesteśmy w stanie stworzyć w pokoju bajkową scenerię, która oczaruje malucha.

czytaj więcej
My Room: Łóżeczko niemowlęce Basic

My Room: Łóżeczko niemowlęce Basic

2014-06-26 10:32:16

Wybierając łóżeczko niemowlęce dla naszego dziecka stajemy przed niezwykle odpowiedzialnym zadaniem. Nie mamy w tym przypadku do czynienia z jednym z wielu mebli, lecz małym światem noworodka, w którym będzie on spędzać większą część dnia. Łóżeczko będzie świadkiem jego rozwoju i dorastania, w nim będzie kształtowało się poczucie bezpieczeństwa malucha, ono będzie również miejscem pierwszych zabaw i żartów z rodzicami. W związku z tym, do jego wyboru należy podejść w sposób przemyślany.

czytaj więcej
My Room: Kolekcja Rosie czyli pokój dziewczynki usłany różami

My Room: Kolekcja Rosie czyli pokój dziewczynki usłany różami

2014-06-11 13:09:00

Urządzanie pokoju dziewczynki jest tematem bardzo szczególnym. Miejsce to powinno być jak niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju azyl, w którym mała dama będzie mieć przestrzeń do wypoczynku oraz nauki. Za sprawą kolekcji tekstyliów i dekoracji Rosie, marka My Room proponuje klasyczną stylistykę będącą bazą dla dowolnych aranżacji.

czytaj więcej
< 1 2 >
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P