MyRoom

MyRoom w dziale sypialnia

Tekstylia / pościel

MyRoom w dziale informacje

Wiadomości
MyRoom - Dla małych strażaków

MyRoom - Dla małych strażaków

2015-01-20 10:56:00

Przystępując do urządzania pokoju dziecięcego bardzo istotne jest, aby wybrać motyw przewodni aranżacji. Mieszanie wątków tematycznych, postaci z różnych bajek i zbyt odważne eksperymenty z kolorystyką sprawią, że w pokoju zapanuje chaos, który źle wpłynie na zdolność koncentracji dziecka. „Zbyt duża ilość bodźców wzrokowych może również sprawić, ze dziecko nie będzie potrafiło efektywnie odpoczywać w przeznaczonym do tego miejscu” - zauważa Magdalena Zielińska, właścicielka sklepu internetowego www.myroom.pl . Producenci dekoracji i dodatków dziecięcych coraz częściej oferują spójne kolekcje dziecięce o bogatej tematyce, które efektownie i gustownie przyozdobią pokój malucha. Najważniejsze są więc zainteresowania dziecka. Jeżeli mamy w swoim domu małego „skrzata”, zafascynowanego postacią Strażaka Sama to sklep internetowy My Room z meblami  i dekoracjami dla dzieci przygotował dla nas nie lada gratkę. Jest to kolekcja akcesoriów i tekstyliów do pokoju dziecięcego „Fire Trucks”.

czytaj więcej
Marynarskie klimaty

Marynarskie klimaty

2014-12-10 10:26:00

Styl marynarski to od kilku sezonów jeden z ulubionych kierunków w urządzaniu pokojów dziecięcych. Połączenie granatu, bieli i motywów dekoracyjnych związanych z morzem, jest eleganckie, a co nie mniej ważne ponadczasowe. Jeśli szukamy inspiracji, wszystkie potrzebne marynarskie meble i dekoracje znaleźć można w jednym miejscu - sklepie marki MyRoom.

czytaj więcej
Ale dywan!

Ale dywan!

2014-09-15 16:01:00

Pragmatyczni rodzice w dywanie widzą przede wszystkim dekoracyjny detal, który zapewni dziecku komfort i bezpieczeństwo zabawy, a zarazem ociepli wizualnie pokój dziecięcy. Dzieci z dywanu uczynią dodatkowo ważny element gier i zabaw. W zależności od fantazji dziecka może on być latającym dywanem rodem z „Księgi t ysiąca i jednej nocy ”, bezludną wyspą lub torem do gry w kapsle. Nie zważając na odmienną motywację rodziców i dzieci, dywany z „przytupem” wkraczają do pokoi dziecięcych. „W naszym sklepie internetowym obserwujemy bardzo duże zainteresowanie dywanami dziecięcymi, co sprawia, że systematycznie staramy się rozszerzać naszą ofertę o nowe wzory” - mówi sprzedawca ze sklepu My Room.

czytaj więcej
My Room: Pokój dla pierwszoklasisty

My Room: Pokój dla pierwszoklasisty

2014-08-20 10:51:00

Wraz z pierwszym dniem w szkole podstawowej rozpoczyna się zupełnie nowy etap w życiu naszego dziecka. Zmieniają się również jego potrzeby w zakresie wyposażenia pokoju, który powinien być dostosowany do nowych zwyczajów i obowiązków.

czytaj więcej
Sypialnia w stylu pałacowym - szlachetna, ciepła i przytulna

Sypialnia w stylu pałacowym - szlachetna, ciepła i przytulna

2013-12-02 13:25:00

Preferowane teraz przez wiele osób nowoczesne wnętrza mają jedną wadę. Ich proste formy i minimalizm pozbawiają pomieszczenia ciepła i przytulności, których nie powinno nam brakować szczególnie w sypialni. Jeżeli chcemy, aby nasza sypialnia była prawdziwą oazą relaksu, powinniśmy zastanowić się nad stylem pałacowym - ciepłym, szlachetnym i tworzącym magiczny nastój - który też potrafi być nowoczesny.

czytaj więcej
Dziecięce okno na świat

Dziecięce okno na świat

2013-11-27 13:44:00

Zasłonki to idealny pomysł na aranżację okna w pokoju dziecięcym. Nie tylko dekorują pomieszczenie, ale również regulują ilość światła dziennego podczas nauki, zabawy czy poobiedniej drzemki.

czytaj więcej
My Room: Stolik edukacyjny MyTable łaczy przyjemne z pożytecznym

My Room: Stolik edukacyjny MyTable łaczy przyjemne z pożytecznym

2013-10-02 10:25:00

Stolik edukacyjny MyTable to funkcjonalny, a zarazem estetyczny mebel do pokoju dziecięcego. Będzie dla malucha miejscem popisów plastycznych, nauki pisania, a rodzicom zapewni dodatkową przestrzeń na zabawki i książki.

czytaj więcej
Pokój małego pilota - kolekcja Aeroplanes marki My Room

Pokój małego pilota - kolekcja Aeroplanes marki My Room

2013-09-26 13:32:00

Jedną z najpopularniejszych dziecięcych fascynacji jest latanie, a co drugi mały chłopiec chciałby zostać w przyszłości pilotem. Czasami od marzeń do ich realizacji jest zaledwie mały krok. Z pomocą sklepu My Room nasz synek poczuje się w swoim pokoju jak prawdziwy lotnik .

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P