Kronopol

Kronopol w dziale informacje

Wiadomości

O firmie Kronopol

Kronopol Sp. z o.o. jest częścią holdingu Swiss Krono Group (Ernst Kaindl), światowego lidera w branży produktów drewnopochodnych. Firma powstała w 1994 roku, po przejęciu Państwowych Zakładów Płyt Wiórowych. Dzięki implementacji najnowszych technologii oraz nowoczesnego parku maszynowego Kronopol szybko zajął czołowe miejsce nie tylko na polskim rynku, lecz także na arenie międzynarodowej. Firma eksportuje do ponad 50 krajów na wszystkich kontynentach; w tym do Peru, Wietnamu i RPA. Łącząc szwajcarskie standardy z polską pasją, pomagamy tworzyć wnętrza o niezwykłym charakterze. Według filozofii firmy podłogi ocieplają wnętrza, nadają im charakteru i wyrażają styl życia. Kronopol to producent paneli, które odzwierciedlają osobowość naszych klientów, a tym samym ich indywidualność.

Kronopol: Nowa linią podłóg - Aurum

Kronopol: Nowa linią podłóg - Aurum

2013-12-11 13:48:00

Kronopol, producent paneli podłogowych, wprowadził na rynek innowacyjną linię podłóg - AURUM. Dzięki zastosowaniu oryginalnej technologii wykonania, najnowsza linia paneli odzwierciedla ideał drewna. Stworzona dla ludzi, którzy cenią unikalność, wyjątkowość i najwyższą jakość. Nowy produkt Kronopolu jest dostępny w 5 kolekcjach - Sound, Aroma, Vision, Sensual i Taste.

czytaj więcej
Kronopol: Podłoga - najważniejszy mebel na lata

Kronopol: Podłoga - najważniejszy mebel na lata

2013-10-01 10:32:00

Nie bez przyczyny podłoga uważana jest za najważniejszy element wyposażenia i podstawowy mebel w domu: z założenia ma służyć wiele lat. Jak wybrać odpowiednią podłogę i dbać o nią zwłaszcza w sezonie jesienno-zimowym, radzi firma Kronopol - producent paneli podłogowych.

czytaj więcej
Kronopol: Parkiet kontra panele - obalamy podłogowe mity

Kronopol: Parkiet kontra panele - obalamy podłogowe mity

2013-09-20 13:36:00

Przy wymianie podłogi stajemy przed trudnym wyborem pomiędzy klasyczną deską a panelami podłogowymi. Jedni polecają naturalne drewno, drudzy - wygodne i łatwe w utrzymaniu panele. Jak podjąć dobrą decyzję na lata .Podłoga drewniana jest powszechnie uważana za trwałą i niezawodną, ale trudną w montażu i utrzymaniu, zaś panelom często przypina się łatkę rozwiązania taniego, lecz jednocześnie niskiej jakości.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P