Metylan

Metylan w dziele kuchnia

Inne
Metylan Spezial Liquid - uniwersalny klej do tapet

Metylan Spezial Liquid - uniwersalny klej do tapet

2013-11-18 10:51:00

Uważasz, że klejenie tapet jest ponad Twoje siły? Nic z tych rzeczy. Bez problemu możesz zrobić to samodzielnie, ponieważ zadanie jest niezwykle proste. Do klejenia wykorzystaj płynny koncentrat kleju Metylan Spezial Liquid. Szybki i łatwy w przygotowaniu, niezwykle łatwy w stosowaniu, nadaje się do wszystkich rodzajów tapet.

czytaj więcej
Metylan STOP WILGOCI AERO 360º - innowacyjny pochłaniacz wilgoci

Metylan STOP WILGOCI AERO 360º - innowacyjny pochłaniacz wilgoci

2013-09-17 17:00:00

Nadmierna wilgoć panująca w domu to problem wielu jego posiadaczy. Tworzy ona idealne środowisko dla rozwoju pleśni i grzybów, mających negatywny wpływ na nasze zdrowie, jak również sprzyja powstawaniu nieprzyjemnego zapachu oraz łuszczeniu się farby ze ścian i parowaniu okien. Skutecznym rozwiązaniem w walce z tym zjawiskiem jest, dostępny od niedawna na polskim rynku, pochłaniacz wilgoci Metylan STOP WILGOCI AERO 360º - innowacyjne urządzenie działające w oparciu o wymienne tabletki z ultra-aktywnymi kryształkami soli. Urządzenie jest niezwykle łatwe w obsłudze i nadaje się do zastosowania w każdym pomieszczeniu.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P