Schell

Schell w dziele kuchnia

Inne

Schell w dziale informacje

Wiadomości Wydarzenia Nagrody

O firmie Schell

SCHELL Polska Sp. z o.o., będącą polskim oddziałem SCHELL GmbH & Co.KG jet obecna na polskim rynku od 11 lat. Należy do wiodących przedsiębiorstw produkcyjnych w branży armatury sanitarnej. Bogate portfolio obejmuje takie grupy produktów jak: armatura sanitarna, przyłączeniowa, grzewcza i gazowa, systemy spłukiwania do WC i pisuarów oraz zawory kątowe. Dzięki swojej kompleksowej ofercie, powstałej w oparciu o siedemdziesięcioletnie doświadczenie i europejskie standardy jakościowe, firma wychodzi naprzeciw wymagającym potrzebom architektów i planistów przestrzeni publicznych. Wyznacznikiem jej działań jest hasło SCHELL inside, dające wszystkim inwestorom i użytkownikom gwarancję wysokiej jakości, długowieczności i bezawaryjności rozwiązań sygnowanych marką SCHELL. Funkcjonalność i wzornictwo asortymentu sygnowanego marką SCHELL doceniło już wielu projektantów w całej Europie.

Łazienka z wysokim IQ

Łazienka z wysokim IQ

2018-01-10 09:59:00

Jakie kierunki będą dominować w projektowaniu łazienek publicznych w nadchodzącym sezonie? Wszystko wskazuje na to, że minimalizm formy, funkcjonalność i inteligentne rozwiązania to trendy, które mocno zaznaczą swoją obecność również w przyszłych latach.

czytaj więcej
Stelaże SCHELL do zadań specjalnych

Stelaże SCHELL do zadań specjalnych

2016-08-04 11:25:00

Stelaże podtynkowe to uniwersalne rozwiązanie montażu armatury sanitarnej, które pozwala zarówno na estetyczne ukrycie elementów instalacji, jak również ergonomiczne rozplanowanie miejsca w łazience. Moduły montażowe SCHELL pozwalają na maksymalną oszczędność miejsca, dzięki minimalnej głębokości zabudowy 80 mm.

czytaj więcej
Wzór idealnej ergonomii - spłuczka ciśnieniowa SCHELLOMAT

Wzór idealnej ergonomii - spłuczka ciśnieniowa SCHELLOMAT

2015-09-29 11:44:00

Trwałość i bezawaryjność to podstawowe wymagania, które stawia się armaturom stosowanym zwłaszcza w łazienkach publicznych. Seria spłuczek ciśnieniowych do WC SCHELLOMAT gwarantuje coś więcej - oszczędność i dobry design.

czytaj więcej
Mechanizm czystego oszczędzania - spłuczka elektroniczna SCHELLTRONIC

Mechanizm czystego oszczędzania - spłuczka elektroniczna SCHELLTRONIC

2014-12-04 12:26:00

Wyposażenie i funkcjonalność ogólnodostępnych łazienek świadczy o standardzie budynku, dlatego stanowią one wizytówkę inwestycji. Ze względu na częste użytkowanie i duże zużycie wody coraz więcej inwestorów decyduje się na armaturę elektroniczną. Łatwa w montażu spłuczka SCHELLTRONIC w klasie „A” Well Public zmniejsza zużycie wody, a zarazem podnosi higienę korzystania z pomieszczeń sanitarnych

czytaj więcej
Stylowy detal aranżacji łazienki - płyta przyciskowa SCHELL AMBITION

Stylowy detal aranżacji łazienki - płyta przyciskowa SCHELL AMBITION

2014-02-25 13:43:00

Współczesne projekty aranżacji łazienek publicznych bazują na prostych, geometrycznych formach i uniwersalnych czarno-białych zestawieniach. W tak zaaranżowanej przestrzeni główną rolę odgrywa detal. Połyskująca płyta przyciskowa do podtynkowej armatury spłukującej SCHELL AMBITION to stylowe uzupełnienie minimalistycznego wnętrza.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P