Schell

Schell w dziele kuchnia

Inne

Schell w dziale informacje

Wiadomości Wydarzenia Nagrody

O firmie Schell

SCHELL Polska Sp. z o.o., będącą polskim oddziałem SCHELL GmbH & Co.KG jet obecna na polskim rynku od 11 lat. Należy do wiodących przedsiębiorstw produkcyjnych w branży armatury sanitarnej. Bogate portfolio obejmuje takie grupy produktów jak: armatura sanitarna, przyłączeniowa, grzewcza i gazowa, systemy spłukiwania do WC i pisuarów oraz zawory kątowe. Dzięki swojej kompleksowej ofercie, powstałej w oparciu o siedemdziesięcioletnie doświadczenie i europejskie standardy jakościowe, firma wychodzi naprzeciw wymagającym potrzebom architektów i planistów przestrzeni publicznych. Wyznacznikiem jej działań jest hasło SCHELL inside, dające wszystkim inwestorom i użytkownikom gwarancję wysokiej jakości, długowieczności i bezawaryjności rozwiązań sygnowanych marką SCHELL. Funkcjonalność i wzornictwo asortymentu sygnowanego marką SCHELL doceniło już wielu projektantów w całej Europie.

Innowacja w zakresie higieny - system spłukiwania SCHELL COMPACT LC

Innowacja w zakresie higieny - system spłukiwania SCHELL COMPACT LC

2016-02-08 11:55:00

Wzorowa higiena to wymóg zwłaszcza w obiektach publicznych, gdzie z urządzeń sanitarnych korzysta na co dzień wiele osób. Nowoczesne technologie armatur takich jak SCHELL COMPACT LC nie tylko ułatwiają utrzymanie czystości, lecz również podnoszą prestiż obiektu i jednocześnie zmniejszają koszty jego utrzymania.

czytaj więcej
Jakość armatury gwarancją zdrowia

Jakość armatury gwarancją zdrowia

2015-06-08 16:22:41

Standard wody pitnej ma zasadnicze znaczenie dla organizmu ludzkiego, dlatego warto starannie dokonywać wyboru materiałów, z jakich wykonana jest instalacja. Elementy pozostające w ciągłym kontakcie z wodą mogą wpływać na jej skład chemiczny, a pośrednio - na zdrowie i samopoczucie użytkowników.

czytaj więcej
Mała technologia dużych oszczędności - bateria SCHELL PETIT SC

Mała technologia dużych oszczędności - bateria SCHELL PETIT SC

2015-01-29 10:08:00

Aby łazienka mogła spełniać w 100% wymogi funkcjonalności i bezpieczeństwa, powinna być starannie rozplanowana. Armaturę i ceramikę sanitarną rozmieszcza się z zachowaniem odpowiednich odległości pomiędzy poszczególnymi przyborami w taki sposób, by zapewnić użytkownikom komfort korzystania z łazienki. Dlatego w często użytkowanych łazienkach publicznych niekiedy konieczne jest stosowanie umywalek o niewielkich rozmiarach, które wymagają odpowiednio dopasowanej armatury. Bateria SCHELL PETIT SC posiada kompaktowe rozmiary i pozwala na wygodną obsługę. Wbudowany mechanizm samozamykający czyni z niej ponadto bardzo ekonomiczny produkt. Dzięki takiemu sposobowi uruchamiania można zaoszczędzić aż 65% wody.

czytaj więcej
Armatura zewnętrzna niezawodna przez cały rok - zawór SCHELL POLAR II

Armatura zewnętrzna niezawodna przez cały rok - zawór SCHELL POLAR II

2014-07-21 15:03:00

Słoneczne i gorące dni sprawiają, że zima wydaje się być bardzo odległa. Jednak to właśnie teraz jest najlepszy czas, aby pomyśleć o przygotowaniu armatury zewnętrznej na nadejście mrozów. Trwały i praktyczny zawór POLAR II firmy SCHELL to doskonałe rozwiązanie, które zapewni wygodny i bezawaryjny dostęp do wody na zewnątrz budynku przez cały rok.

czytaj więcej
Inteligentna łazienka z armaturą elektroniczną PURIS E

Inteligentna łazienka z armaturą elektroniczną PURIS E

2014-05-29 13:55:58

Wyposażenie nowoczesnych pomieszczeń sanitarnych musi spełniać szereg istotnych kryteriów. Przede wszystkim powinno stwarzać komfortowe i higieniczne warunki użytkownikom oraz realizować założenia budownictwa ekologicznego. Ważne jest także, aby estetyka każdego z elementów była zgodna z obecnymi trendami aranżacyjnymi. Seria baterii elektronicznych PURIS E odpowiada na rosnące wymagania rynku łącząc ergonomię i wydajność z modnym designem.

czytaj więcej
Technologia sanitarna klasy A - elektroniczna spłuczka Schelltronic

Technologia sanitarna klasy A - elektroniczna spłuczka Schelltronic

2013-10-22 12:10:00

W nowoczesnych łazienkach publicznych wprost nie może zabraknąć inteligentnych rozwiązań sanitarnych wykorzystujących działanie czujników podczerwieni i spełniających funkcję automatycznego przepłukiwania. Elektroniczna spłuczka SCHELLTRONIC w klasie „A” Well Public pozwala jednocześnie zapewnić wzorową higienę i efektywnie ograniczyć zużycie wody, a przy tym stanowi ultranowoczesną ozdobę wnętrza.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P