Alveus

Alveus w dziele kuchnia

Systemy kuchenne Inne

Alveus w dziale informacje

Wiadomości
Alveus Zlewozmywaki ZOOM

Alveus Zlewozmywaki ZOOM

2015-01-16 10:48:00

Zlewozmywaki Zoom to nasza najnowsza rodzina. Ich polska premiera miała miejsce w trakcie Zimowych Igrzysk Olimpijskch 2014 pod hasłem "Zoom - i do mety" - tak zaczęła się ich przygoda na naszym rynku. Wyróżnia je unikatowy design ociekacza. Stanowią świetny kompromis między jakością, wymiarami i ceną.

czytaj więcej
Alveus: Zlewozmywaki  PRAKTIK

Alveus: Zlewozmywaki PRAKTIK

2015-01-16 10:38:00

Nowoczesne wzornictwo linii PRAKTIK wniesie dotyk estetyki i funkcjonalności do każdej kuchni. Wyjątkowa głębokość komory - aż do 260mm, jak również jej kształt sprawią, że prace kuchenne będą przyjemne i łatwe.

czytaj więcej
Alveus: Zlewozmywaki ROCK & ROLL - kompozyt Granital

Alveus: Zlewozmywaki ROCK & ROLL - kompozyt Granital

2015-01-16 10:25:00

Rodzina zlewów Rock&Roll wykonana jest z wysokogatunkowego kompozytu Granital. Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii produkcji i przy wykorzystaniu naturalnych składników powierzchnia kompozytu Granital pozostaje jedwabiście gładka i łatwa w utrzymaniu czystości i higieny.

czytaj więcej
Alveus: Zlewozmywak Quadrix

Alveus: Zlewozmywak Quadrix

2014-12-05 12:42:00

Rodzina zlewozmywaków Quadrix pozwoli na dużo swobody twórczej w kuchni. Dzięki swoim czystym formom, gładkiej powierzchni i odzwierciedleniu najnowszych trendów, zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki różnym modelom w kilku rozmiarach istnieje możliwość opcjonalnego łączenia komór dających unikalne efekty.

czytaj więcej
Alveus: Zlewozmywak Glassix

Alveus: Zlewozmywak Glassix

2014-12-05 12:27:00

Zlewozmywaki Glassix uwolnią Twoje najbardziej twócze myśli! Zainspirują do wnętrzarskiej przygody. Stworzone są z myślą o najbardziej wymagających użytkownicach, którzy oczekują nie tylko najwyższej jakosci ale i nowoczesnej stylistyki.

czytaj więcej
Alveus: Zlewozmywaki z rodziny Crystalix

Alveus: Zlewozmywaki z rodziny Crystalix

2014-11-06 11:02:00

Zlewozmywaki Crystalix zostały stworzone z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach, którzy oczekują nie tylko bezkompromisowej jakości, ale również ultranowocześniejszego wzornictwa.

czytaj więcej
Alveus: Zlewozmywaki  Stylux

Alveus: Zlewozmywaki Stylux

2014-11-06 10:47:00

Nowa rodzina zlewozmywaków STYLUX jest uwieńczeniem współczesnych rozwiązań projektowych. Należy do niej siedem modeli zlewów o różnych wymiarach. Wszystkie zbudowane ze stali nierdzewnej CrNi 18/10 o grubości 1 mm i wzbogaconej o wiele innowacyjnych akcesoriów.

czytaj więcej
Alveus: Zlewozmywaki kuchennei Futur Algranit

Alveus: Zlewozmywaki kuchennei Futur Algranit

2012-07-03 12:23:00

Zlewozmywaki z kolekcji Futur Algranit wyróżniają się zaokrągleniami komór i ociekacza, podkreślając indywidualny charakter Państwa kuchni. Dostępne są w czterech modelach w różnych kolorach kompozytu.

czytaj więcej
Alveus: Zlewozmywaki kuchenne Vision

Alveus: Zlewozmywaki kuchenne Vision

2012-07-03 10:00:00

Zlewozmywaki Vision to właściwie małe kuchnie pełne nowych możliwości. Ich projekt jest dopasowany do wymagań nowoczesnych kucharzy, którzy oczekują maksymalnej funkcjonalności i wygody. Duże komory i ociekacz sprawiają, że mycie i suszenie naczyń jest dużo łatwiejsze.

czytaj więcej
Alveus: Zlewozmywaki kuchenne  Crystalix

Alveus: Zlewozmywaki kuchenne Crystalix

2012-07-02 10:38:00

Zlewozmywaki Crystalix uwolnią Państwa kreatywność. Zostały stworzone z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach, którzy oczekują nie tylko bezkompromisowej jakości, ale również najnowocześniejszego wzornictwa

czytaj więcej
< 1 2 >
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P