Internorm

Internorm w dziale informacje

Wydarzenia Promocje Wiadomości Nagrody Wywiady
Poczuj przestrzeń

Poczuj przestrzeń

2017-03-27 13:35:00

Szkło w architekturze oddziela, ale i łączy. Przeszklenia poszerzają optycznie pomieszczenie. Za ich sprawą znikają granice i rodzi się nowe, niczym nieskrępowane, poczucie przestrzeni. W projektach nowoczesnych domów drzwi przesuwne - szklone od podłogi aż po sufit - pojawiają się coraz częściej, nadając wnętrzom luksusowy charakter.

czytaj więcej
Jakie okna kupuje Europa?

Jakie okna kupuje Europa?

2016-10-27 08:33:53

W Europie nie ma dwóch bliźniaczych rynków okien. Różnice klimatyczne, ekonomiczne, architektoniczne, a przede wszystkim kulturowe - wszystko to wyraźnie wpływa na zróżnicowanie trendów zakupowych wśród konsumentów. Jak na tle Europy wypadają Polacy?

czytaj więcej
Okno też chce być trendy

Okno też chce być trendy

2016-09-30 10:33:32

Czasy, kiedy remontując czy budując dom byliśmy zdani na monotonię kształtów i barw, dawno już minęły. Teraz nietuzinkowa i śmiała kolorystka święci triumfy w wielu sektorach produkcji materiałów budowlanych. A prawdziwą designerską perełką w naszym domu może stać się okno. Odpowiedni wybór barw stolarki okiennej zarówno od strony wewnętrznej, jak i od zewnątrz, doda całej inwestycji zindywidualizowanego charakteru.

czytaj więcej
INTERNORM HF 410 - okno o drewnianym rdzeniu

INTERNORM HF 410 - okno o drewnianym rdzeniu

2016-09-14 09:07:43

Wytrzymałość drewna nie ma sobie równych. Właśnie dlatego INTERNORM, austriacki producent najwyższej jakości okien i drzwi, opracował innowacyjną technologię produkcji okien drewniano-aluminiowych. Wyposażone w drewniany rdzeń I-tec Core, okno HF 410 zapewnia niezrównaną stabilność, wytrzymałość oraz izolacyjność cieplną.

czytaj więcej
Zima - prawdziwy test dla okien

Zima - prawdziwy test dla okien

2016-01-13 11:56:00

Media regularnie donoszą o sposobach na oszczędzanie prądu i wody. Mało kto zwraca jednak uwagę na nieszczelność okien, które rokrocznie przyczyniają się do znacznych strat energii cieplnej. W odniesieniu do jednego domu ich koszt może sięgać tysięcy złotych, w skali całego kraju - milionów.

czytaj więcej
Internorm: Awangardowy design drzwi wejściowych

Internorm: Awangardowy design drzwi wejściowych

2015-09-17 10:37:00

Jakie drzwi są awangardowe? W słowniku określenie to ma dwie definicje: awangardowy to taki, który wyróżnia się i łamie powszechnie przyjęte reguły estetyczne, ale też taki, który wyprzedza swoją epokę i wprowadza coś nowego w jakiejś dziedzinie. Oba te znaczenia idealnie pasują, charakteryzujących się nie tylko nietuzinkowym designem, ale i nadzwyczaj innowacyjną konstrukcją.

czytaj więcej
Internorm: Wiele zadań - jedno okno

Internorm: Wiele zadań - jedno okno

2015-09-01 11:22:00

Osoby poszukujące okien niejednokrotnie stają przed istotnymi dylematami: czy warto wybrać model odporny na włamania? A może lepiej kupić taki o imponująco niskiej przepuszczalności cieplnej? Istotą okien wielozadaniowych jest ich bezkompromisowy charakter: łączą one w sobie wszystkie cechy, jakich mogą oczekiwać najbardziej wymagający nabywcy, czyli świetne parametry techniczne oraz innowacyjne rozwiązania z zakresu komfortu użytkowania i funkcjonalności.

czytaj więcej
Zalety okien z nakładką aluminiową

Zalety okien z nakładką aluminiową

2015-05-25 09:25:04

Aluminium to lekki i wytrzymały metal stosowany min. do produkcji samolotów - jaki jednak sens ma wykorzystanie go w przemyśle okiennym? Okazuje się, że zastosowanie specjalnej nakładki aluminiowej w przypadku okien z PCV i drewna pozytywnie wpływa min. na ich trwałość oraz wygląd. 

czytaj więcej
Luksusowe okna na rynku polskim

Luksusowe okna na rynku polskim

2015-05-13 09:26:00

Luksusowe okna łączą w sobie wyszukany design i doskonałą jakość wykonania, dzięki czemu ich użytkowanie jest przyjemne oraz bezproblemowe. Szukając okien z wyższej półki, postaw na sprawdzonego producenta o światowej renomie i wieloletnim doświadczeniu - oto 3 modele okien Internorm, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. 

czytaj więcej
Inteligentne okna odpowiednie dla alergików (wideo)

Inteligentne okna odpowiednie dla alergików (wideo)

2015-05-05 10:41:00

Panujący w dzisiejszym budownictwie trend na superszczelne okna często negatywnie wpływa na wentylację budynków, w których się je montuje. Przebywanie w zatęchłym powietrzu nie jest dobre ludzkiego zdrowia i samopoczucia, natomiast zwykłe otwarcie okien może (szczególnie w zimie) drastycznie obniżyć temperaturę w pomieszczeniu, czego również należy unikać, ponieważ takie postępowanie przeczy idei stosowania okien energooszczędnych. Innym niepożądanym skutkiem wietrzenia bywa… przeziębienie. 

czytaj więcej
< 1 2 >
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P