Anwis

Anwis w dziale pokój

Tekstylia i pościel Inne

Anwis w dziale sypialnia

Inne

Anwis w dziale informacje

Wiadomości Promocje

O firmie Anwis

Firma ANWIS Sp. z o.o., właściciel marki ANWIS, istnieje na rynku od 1979 r. i należy do czołówki europejskich producentów osłon okiennych oraz komponentów używanych do ich produkcji. Oferta firmy obejmuje kilkanaście grup produktowych przesłon okiennych w systemach wewnętrznych i zewnętrznych oraz szeroką gamę detali z tworzyw sztucznych.

Franc Gardiner: Producent  osłon okiennych wprowadza do swojej oferty trzy nowe modele plis

Franc Gardiner: Producent osłon okiennych wprowadza do swojej oferty trzy nowe modele plis

2017-02-16 09:57:00

Producent osłon okiennych wprowadza do swojej oferty trzy nowe modele plis. Produkty miały swoją premierę na tegorocznych targach Heimtextil we Frankfurcie. Od 1 marca będą dostępne w ogólnopolskiej sprzedaży.

czytaj więcej
Żaluzje poziome aluminiowe - rozwiązanie dostosowane do każdego wnętrza

Żaluzje poziome aluminiowe - rozwiązanie dostosowane do każdego wnętrza

2016-10-26 14:54:07

Żaluzje poziome wewnętrzne to jedne z najczęściej stosowanych rozwiązań do ochrony pomieszczeń przed nadmiernym nagrzewaniem się i przenikaniem promieni słonecznych. Sprawdzają się jako osłony zarówno małych okien, jak i dużych przeszkleń. Oferowane w szerokiej gamie barw idealnie pasują do wnętrz o różnym przeznaczeniu i urządzonych w dowolnym stylu. W ofercie ANWIS znajdziemy wiele modeli żaluzji poziomych aluminiowych.

czytaj więcej
Zasłony panelowe Panel Track firmy ANWIS

Zasłony panelowe Panel Track firmy ANWIS

2016-10-14 12:17:07

Osłony okienne wewnętrzne już od dawna przestano traktować jako rozwiązania służące wyłącznie regulacji natężenia światła docierającego z zewnątrz. Różnorodność dostępnych wzorów i kolorów oraz materiałów, z jakich osłony są wykonywane, sprawia, że jest to jeden z ważniejszych elementów dekoracyjnych. Oryginalnym i eleganckim zwieńczeniem wnętrza są zasłony panelowe Panel Track, które znajdziemy w ofercie firmy ANWIS.

czytaj więcej
Sterowanie żaluzjami fasadowymi - manualne czy automatyczne?

Sterowanie żaluzjami fasadowymi - manualne czy automatyczne?

2016-09-12 15:04:30

Nowoczesny design, lekka i prosta budowa żaluzji fasadowych sprawiają, że są one produktami idealnie podkreślającymi estetykę budynku. Harmonijnie komponują się przede wszystkim z geometryczną, minimalistyczną bryłą obiektów,  dodają również dekoracyjności również budynkom w tradycyjnym stylu. Za funkcjonowanie żaluzji fasadowych odpowiadają systemy sterowania. W przypadku rozwiązań oferowanych przez ANWIS mamy do wyboru sterowanie ręczne lub elektryczne.

czytaj więcej
Przesłony zewnętrzne - funkcjonalne i dekoracyjne

Przesłony zewnętrzne - funkcjonalne i dekoracyjne

2016-08-22 13:36:00

Nowoczesne rolety zewnętrzne, żaluzje fasadowe czy też efektowne rolety Screen to rozwiązania odpowiadające wymaganiom współczesnego budownictwa. Poprzez ich zastosowanie nie tylko odgrodzimy wnętrze domu od środowiska zewnętrznego czy też będziemy mieli kontrolę nad nasłonecznieniem wnętrz, ale zyskamy również ciekawie prezentującą się fasadę.

czytaj więcej
Pokój przyjazny uczniowi

Pokój przyjazny uczniowi

2016-07-22 12:13:52

Aby uczeń chętnie odrabiał lekcje nie wystarczy mu funkcjonalne biurko i wygodne krzesło. Jego miejsce pracy musi być odpowiednio oświetlone, najlepiej jasnym i łagodnie rozproszonym światłem.

czytaj więcej
Zewnętrzne rolety tkaninowe typu SCREEN

Zewnętrzne rolety tkaninowe typu SCREEN

2016-07-07 07:13:19

Nowoczesnym rozwiązaniem zapewniającym ochronę przed uciążliwym działaniem promieni słonecznych są rolety screenowe ANWIS. Komponując się idealnie z dużymi przeszkleniami nowoczesnych budynków stanowią jednocześnie efektowne zwieńczenie fasady.

czytaj więcej
Żaluzje fasadowe w nowoczesnej architekturze

Żaluzje fasadowe w nowoczesnej architekturze

2016-06-21 12:42:00

Nowoczesna architektura lubi rozwiązania proste i funkcjonalne, a jednocześnie podkreślające geometrię bryły budynku. Eleganckim  produktem, wpasowującym się w trendy i wymagania współczesnego budownictwa, są żaluzje fasadowe ANWIS. Dzięki nim ochronimy wnętrze przed promieniami słonecznymi, ale także zyskamy ciekawie prezentującą się fasadę.

czytaj więcej
Żaluzje poziome drewniane - idealne do wnętrz w każdym stylu

Żaluzje poziome drewniane - idealne do wnętrz w każdym stylu

2016-06-14 07:26:55

Żaluzje drewniane, jako osłony okienne, stanowią rozwiązanie, które zasługuje na szczególną uwagę ze względu na piękny efekt dekoracyjny. Bogata kolorystyka oferowanych rozwiązań, wysoka jakość ich wykonania oraz dopasowanie do okna o niemal każdym wymiarze sprawiają, że zarówno wnętrza domów, jak i pomieszczenia biurowe zyskują jedyny w swoim rodzaju klimat.

czytaj więcej
Anwis: Czym przesłonić duże okna

Anwis: Czym przesłonić duże okna

2016-05-25 12:03:00

Rolety wolnowiszące to najbardziej uniwersalna przesłona okien, pasująca do różnych stylów wnętrz. W tradycyjnych sprawdzają się jako praktyczne uzupełnienie ozdobnych zasłon, a w nowoczesnych jako samodzielna dekoracja, idealnie komponująca się z ich oszczędnym wystrojem. 

czytaj więcej
< 1 2 3 >
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P