Interdoor

Interdoor w dziale informacje

Nagrody

O firmie Interdoor

Istniejąca na rynku od 20 lat firma INTERDREX należy do grona liderów w produkcji drzwi w Polsce. Wysoka jakość produktów i dbałość o środowisko to jej główne priorytety. INTERDOOR to drzwi z klasą, dostosowane tak, aby spełniać wszystkie, nawet największe, wymagania klientów, dla których oprócz wzornictwa znaczenie ma również jakość i wykonanie. INTERDREX Sp. z o.o. produkuje drzwi wewnętrzne, wejściowe, zewnętrzne, antywłamaniowe i przeciwpożarowe.

Funkcjonalne wnętrze - funkcjonalne drzwi

Funkcjonalne wnętrze - funkcjonalne drzwi

2017-04-27 11:04:00

Jak stworzyć wnętrze, które nie tylko jest ładne, ale i funkcjonalne? Ile scenariuszy musimy stworzyć w naszych głowach, które pozwolą nam przewidzieć każde ustawienie mebla, czy np. osadzenie okien? Ma być ładnie czy funkcjonalnie? Jedno nie wyklucza drugiego, tym bardziej, że na rynku jest wiele produktów, które mogą być odpowiedzią na nasze problemy. Jednym z nich jest rozwiązanie marki INTER DOOR - drzwi z odwrotną przylgą czyli drzwi na ościeżnicy otwierającej się do wewnątrz.

czytaj więcej
Smukłe i wysokie - rozwiązania nie tylko do kamienic

Smukłe i wysokie - rozwiązania nie tylko do kamienic

2013-12-16 15:09:00

Choć często zniszczone i zaniedbane, pozostają jednymi z bardziej atrakcyjnych przestrzeni mieszkalnych. Przestronne pokoje i wysokie ściany to większy komfort oraz dodatkowe możliwości aranżacyjne, nieosiągalne w ciasnych, niskich wnętrzach nowoczesnych blokowisk. Tropem wyjątkowych rozwiązań przyjrzymy się więc charakterystycznym elementom wykończeniowym w kamienicach - najwyższym drzwiom na rynku.

czytaj więcej
System RONDO marki Interdoor laureatem konkursu Dobry Wzór 2013

System RONDO marki Interdoor laureatem konkursu Dobry Wzór 2013

2013-11-04 16:25:00

W tym roku odbyła się 20. jubileuszowa edycja prestiżowego konkursu na najlepiej zaprojektowane produkty i usługi na polskim rynku - Dobry Wzór 2013. Podczas uroczystej gali wręczenia nagród, 24 października, jury wyłoniło zwycięzcę w kategorii Dom - System RONDO drzwi PŁASKIE marki INTERDOOR!

czytaj więcej
Interdoor: Drzwi na lata

Interdoor: Drzwi na lata

2013-10-21 14:52:00

Współczesne trendy w aranżacji wnętrz charakteryzuje przesyt stylów oraz form. Miarą nowoczesności nie są już tylko konkretne wzory czy kształty, ale własne przekonanie do tego, w otoczeniu jakich przedmiotów czujemy się najlepiej. Pożądane są więc połączenia: nieograniczone, ulubione i na lata. Takie jak drzwi INTERDOOR.

czytaj więcej
Inrerdoor: Skandynawskie akcenty w Twoim wnętrzu

Inrerdoor: Skandynawskie akcenty w Twoim wnętrzu

2013-09-23 12:05:00

Wybór odpowiednich drzwi to podstawa dla dalszej aranżacji wnętrz. Chcesz być trendy? Designerskie kawiarnie i kluby już obwieściły swój wybór na nadchodzący sezon - styl skandynawski! Naturalne materiały, jasna kolorystyka, dużo światła i ... ? Zobacz, jak odpowiednie drzwi nadadzą Twojemu mieszkaniu charakteru wyjątkowej Skandynawii.

czytaj więcej
System RONDO marki INTERDOOR w finale Dobry Wzór 2013

System RONDO marki INTERDOOR w finale Dobry Wzór 2013

2013-08-19 13:50:00

System otwierania drzwi ruchem przesuwno-obrotowym RONDO drzwi PŁASKIE marki INTERDOOR znalazł się w finale konkursu Dobry Wzór 2013.

czytaj więcej
Interdoor: Drzwi z wysokim połyskiem -  dla wyjątkowych wnętrz

Interdoor: Drzwi z wysokim połyskiem - dla wyjątkowych wnętrz

2013-07-09 13:00:00

Czy drzwi mogą sprawić, że wnętrze nabiera wyjątkowego charakteru? W przypadku drzwi w błyszczącej okleinie GLOSSA, oferowanych przez firmę INTERDREX, jest to możliwe. Połyskujące witryny o atrakcyjnym designie są oryginalną propozycją aranżacji domowych przestrzeni.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2017, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P