Grohe

Grohe w dziele kuchnia

Systemy kuchenne

Grohe w dziale informacje

Wiadomości
Grohe: Domowa łazienka jak luksusowe spa

Grohe: Domowa łazienka jak luksusowe spa

2015-02-02 14:37:00

Domowy salon spa we własnej łazience to najlepszy pomysł na codzienną regenerację ciała oraz umysłu. Odpowiedni dobór systemu prysznicowego, nastrojowe światło, muzyka i odprężający masaż wodnym strumieniem sprawią, że łazienka zmieni się w inspirujące i relaksujące zacisze - tak przecież potrzebne podczas długich zimowych wieczorów.

czytaj więcej
Nowe rozwiązania w asortymencie GROHE SPA

Nowe rozwiązania w asortymencie GROHE SPA

2013-06-26 16:40:00

Świat luksusowych łazienek cały czas się rozwija. Ten, kto pragnie rozpieszczać swoje ciało i duszę przy wykorzystaniu różnorodnych zabiegów wodnych, ma do dyspozycji ofertę różnych opcji, które pomogą zmienić łazienkę w osobiste SPA. Wraz z pojawiającymi się w asortymencie GROHE SPA nowymi produktami, rośnie możliwość wyboru spośród rozmaitych funkcji i wzornictwa. Wszystko po to, aby zagwarantować jeszcze więcej relaksu, odprężenia i prawdziwą przyjemność z korzystania z wody.

czytaj więcej
Grohe: SPA F-digital Deluxe: fascynujące efekty świetlne, pełen relaks we własnej  kabinie parowej

Grohe: SPA F-digital Deluxe: fascynujące efekty świetlne, pełen relaks we własnej kabinie parowej

2013-06-11 15:00:00

Nowy asortyment produktów GROHE SPA F-digital Deluxe zmienią twoją łazienkę w ekskluzywne prywatne SPA. Czas spędzony w łazience stanie się przeżyciem, które pobudzi wszystkie zamysły, zafascynuje, oczaruje i uwiedzie. Od końca 2012 r. GROHE bazując na znanym asortymencie pryszniców F-series, teraz oferuje pełną swobodę i elastyczność jeśli chodzi o prysznice w tej klasie.

czytaj więcej
Kolekcja GROHE Grandera

Kolekcja GROHE Grandera

2013-05-31 06:53:00

GROHE Grandera™ łączy w sobie opływowe kobiece kształty z precyzyjnymi i zdecydowanymi męskimi krawędziami. Sylwetka baterii nie jest ani w pełni owalem ani kwadratem. Jej elegancka forma przywołuje na myśl różnorodność żywiołu wody, jej zaokrąglone powierzchnie akcentują ładunek emocjonalny towarzyszący założeniom designerskim przy jej tworzeniu. Refleksy światła intensywnie odbijają się od powierzchni baterii, zapraszając do spotkania, tak samo jak siedem stopni nachylenia dźwigni, perfekcyjnie dopasowanej do ruchów ludzkiej dloni. Ozdobne detale wylewki i dźwigni podkreślają najwyższą precyzję inżynierii GROHE.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P