Grohe

Grohe w dziele kuchnia

Systemy kuchenne

Grohe w dziale informacje

Wiadomości
Grohe: Rapid SL  ekskluzywny system instalacji sanitarnej

Grohe: Rapid SL ekskluzywny system instalacji sanitarnej

2014-02-28 13:01:00

System Rapid SL daje ci wolność zaprojektowania idealnej łazienki oferując bezpieczny i szybki sposób instalacji podwieszanych umywalek, bidetów, pisuarów i toalet. Każda rama montażowa, do wyboru w trzech rozmiarach, jest wstępnie zmontowana z częściami mocującymi i poddana surowym testom - nasze ramy montażowe do toalet są w stanie utrzymać 400kg.

czytaj więcej
Styl i jakość w klasycznej łazience

Styl i jakość w klasycznej łazience

2013-11-29 12:01:00

GROHE Grandera™ pomaga stworzyć przyjazną atmosferę w odnowionych przestrzeniach zabytkowych budynków. Odnawianie starych nieruchomości to zazwyczaj szansa na zmianę projektów oraz możliwość stworzenia większej przestrzeni łazienki, idealnie korespondującej z charakterem starego budownictwa. Przykład projektu od GROHE, pokazuje eleganckie i luksusowe prywatne spa, zawierające nową armaturę GROHE Grandera™, które może być zrealizowane na niemal 35-metrowej przestrzeni wyznaczonej na łazienkę.

czytaj więcej
Grohe: System spłukujący Ondus

Grohe: System spłukujący Ondus

2013-06-20 11:17:00

GROHE Ondus Digitecture Light  łączy podwójną spłuczkę z funkcją oszczędzania wody i inspirującymi efektami świetlnymi, oferując dyskretne kolorowe światło. Kwadratowe płyty o wymiarach 200 mm, wykonane z hartowanego szkła, są dostępne w kolorze czarnym bądź białym i są wyposażone w najnowszą technologię LED.

czytaj więcej
Grohe: SPA F-digital Deluxe: fascynujące efekty świetlne, pełen relaks we własnej  kabinie parowej

Grohe: SPA F-digital Deluxe: fascynujące efekty świetlne, pełen relaks we własnej kabinie parowej

2013-06-11 15:00:00

Nowy asortyment produktów GROHE SPA F-digital Deluxe zmienią twoją łazienkę w ekskluzywne prywatne SPA. Czas spędzony w łazience stanie się przeżyciem, które pobudzi wszystkie zamysły, zafascynuje, oczaruje i uwiedzie. Od końca 2012 r. GROHE bazując na znanym asortymencie pryszniców F-series, teraz oferuje pełną swobodę i elastyczność jeśli chodzi o prysznice w tej klasie.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P