Grohe

Grohe w dziele kuchnia

Systemy kuchenne

Grohe w dziale informacje

Wiadomości
Styl i jakość w klasycznej łazience

Styl i jakość w klasycznej łazience

2013-11-29 12:01:00

GROHE Grandera™ pomaga stworzyć przyjazną atmosferę w odnowionych przestrzeniach zabytkowych budynków. Odnawianie starych nieruchomości to zazwyczaj szansa na zmianę projektów oraz możliwość stworzenia większej przestrzeni łazienki, idealnie korespondującej z charakterem starego budownictwa. Przykład projektu od GROHE, pokazuje eleganckie i luksusowe prywatne spa, zawierające nową armaturę GROHE Grandera™, które może być zrealizowane na niemal 35-metrowej przestrzeni wyznaczonej na łazienkę.

czytaj więcej
Kolekcja GROHE Grandera

Kolekcja GROHE Grandera

2013-05-31 06:53:00

GROHE Grandera™ łączy w sobie opływowe kobiece kształty z precyzyjnymi i zdecydowanymi męskimi krawędziami. Sylwetka baterii nie jest ani w pełni owalem ani kwadratem. Jej elegancka forma przywołuje na myśl różnorodność żywiołu wody, jej zaokrąglone powierzchnie akcentują ładunek emocjonalny towarzyszący założeniom designerskim przy jej tworzeniu. Refleksy światła intensywnie odbijają się od powierzchni baterii, zapraszając do spotkania, tak samo jak siedem stopni nachylenia dźwigni, perfekcyjnie dopasowanej do ruchów ludzkiej dloni. Ozdobne detale wylewki i dźwigni podkreślają najwyższą precyzję inżynierii GROHE.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P