DLH Poland

DLH Poland w dziele kuchnia

Meble Meble

DLH Poland w dziele łazienka

Inne meble

DLH Poland w dziale informacje

Wydarzenia Promocje Nagrody Wiadomości

O firmie DLH Poland

DLH Poland jest częścią DLH Group, światowego dostawcy drewna i produktów drewnopochodnych. Pozycję lidera przyjmuje jako wyzwanie do dalszej ekspansji i rozwoju. Firma stale poszerza swoją ofertę, aby dla potencjalnych odbiorców była najbardziej atrakcyjna jakościowo i cenowo. Produkty sygnowane marką DLH Poland są zgodne z wymogami EUTR. Posiadają także certyfikat FSC CoC (Łańcucha Kontroli Pochodzenia Produktu), gwarantujący, że drewno w produktach DLH Poland oznaczonych logo FSC pochodzi z dobrze zarządzanych lasów i innych źródeł kontrolowanych.
 

Ekspert DLH radzi - Z czego wykonać blat kuchenny?

Ekspert DLH radzi - Z czego wykonać blat kuchenny?

2016-12-19 13:04:00

Kuchnia to inwestycja na lata, dlatego wybór materiałów wykończeniowych, w tym blatów powinien zostać starannie przemyślany. Ważne, aby były one dopasowane do charakteru wnętrza, a zarazem odporne na intensywne użytkowanie. Jeśli wybierzemy odpowiedni materiał, możemy mieć pewność, że blaty będą nam służyły przez wiele lat.

czytaj więcej
Kompozyty mineralno-akrylowe. Płyty nowej generacji

Kompozyty mineralno-akrylowe. Płyty nowej generacji

2016-04-14 16:59:00

Kompozytowe płyty mineralno-akrylowe Acren, dostępne w ofercie DLH to wielofunkcyjny materiał wykorzystywany zarówno w aranżacjach wnętrz prywatnych, jak i przestrzeniach publicznych. Jego wyjątkowe właściwości i łatwość obróbki pozwalają na bardzo szerokie zastosowanie  w różnych pomieszczeniach. Coraz więcej architektów i inwestorów  świadomie decyduje się na Acren, zastępując nim laminat, konglomerat, szkło, beton czy kamień.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P