Sopro

Sopro w dziele łazienka

Inne

Sopro w dziale informacje

Wiadomości Promocje Wydarzenia Wywiady
Silikon, ale jaki? - Przegląd najpopularniejszych uszczelniaczy

Silikon, ale jaki? - Przegląd najpopularniejszych uszczelniaczy

2017-04-18 11:37:00

W domu i na budowie wypełniają szczeliny i łączą przeróżne materiały. Nie obejdzie się bez nich ani biały montaż, ani obróbki blacharskie na dachu. Silikony, bo o nich mowa, są jednymi z najczęściej stosowanych produktów chemii budowlanej. Przedstawiamy ich poszczególne rodzaje.

czytaj więcej
Tam, gdzie estetyka spotyka funkcjonalność. Wybieramy zaprawę fugową do kuchni

Tam, gdzie estetyka spotyka funkcjonalność. Wybieramy zaprawę fugową do kuchni

2017-04-06 10:18:00

Dzisiejsza kuchnia to nie tylko miejsce przeznaczone do przygotowywania posiłków - to swoiste serce domu - miejsce rodzinnych spotkań, wspólnych obiadów, które, jeśli jest otwarte na salon, często pełni również funkcję reprezentacyjną. Projektując kuchenną podłogę warto jednak pamiętać, że oprócz walorów estetycznych, posadzka musi posiadać szereg cech funkcjonalnych, bowiem charakter pomieszczenia naraża ją na zabrudzenia, uszkodzenia i naprawdę ciężką pracę. Dlatego wybór materiału okładzinowego jest równie ważny, co decyzja o odpowiedniej zaprawie fugowej. Na co zwrócić szczególną uwagę podczas wyboru fugi do zadań specjalnych?

czytaj więcej
Wiosenny powrót do natury, czyli kilka słów o nadchodzących trendach łazienkowych

Wiosenny powrót do natury, czyli kilka słów o nadchodzących trendach łazienkowych

2017-02-28 11:45:00

Beże, brązy i zielenie - myśląc o remoncie lub odświeżeniu aranżacji łazienki, zainspirujmy się naturą - to ona bowiem będzie królować w kompozycjach AD 2017. Tegoroczne trendy przejawiać się będą nie tylko w całej palecie modnych kolorów ziemi, ale jeszcze mocniejszym podkreśleniu wyboru produktów eko - przyjaznych dla zdrowia i środowiska, czy wykonanych z naturalnych materiałów.Gotowi na naturalnie doskonałą rewolucję w Waszej łazience? Sprawdźcie jak wykonać ją za pomocą kilku modnych dodatków!

czytaj więcej
Uszczelnienie łazienki - prawdy i mity

Uszczelnienie łazienki - prawdy i mity

2017-02-17 12:22:00

Choć o uszczelnieniu łazienki pisaliśmy już wiele, tym razem postanowiliśmy ostatecznie rozprawić się z najpopularniejszymi mitami dotyczącymi tego obszaru hydroizolacji. Czy uszczelnienie podłoża wystarczy do zabezpieczenia łazienki i czym są właściwie tak istotne strefy mokre i wilgotne? Jak skompletować zestaw produktów niezbędnych do uszczelnienia pomieszczenia i w jakim przypadku używać mat odcinających? Na te i inne pytania odpowiemy w dzisiejszym hydroizolacyjnym poradniku Sopro

czytaj więcej
Sopro wprowadza  kompletny system uszczelniający z narzędziami aplikacyjnymi

Sopro wprowadza kompletny system uszczelniający z narzędziami aplikacyjnymi

2017-01-30 12:49:00

To, jak istotną rolę w planowaniu remontu lub budowy nowej łazienki odgrywa poprawnie wykonana hydroizolacja, nie trzeba dziś nikomu tłumaczyć. Uszczelnienie bowiem to nie tylko gwarancja komfortowego korzystania z domowego SPA, ale i spokojna głowa - zarówno inwestora, jak i jego sąsiada. Aby proces zabezpieczenia łazienki przed wilgocią przebiegał jeszcze sprawniej, a efekty były jeszcze bardziej zadowalające, Sopro wprowadziło do oferty zestaw Hydroset 282 - system uszczelniający z niezbędnymi narzędziami aplikacyjnymi.

czytaj więcej
Zimowe ciepło pod stopami, czyli  montaż elektrycznych mat grzewczych w domowej łazience

Zimowe ciepło pod stopami, czyli montaż elektrycznych mat grzewczych w domowej łazience

2017-01-19 10:42:00

Może się zdarzyć, że zimą zwykły grzejnik drabinkowy nie wystarcza - zwłaszcza w łazience - miejscu, w którym nasze odczuwanie temperatury może zmienić się w ciągu kilku chwil. W tej sytuacji potrzebujemy dodatkowego wsparcia np. w postaci ogrzewania podłogowego - optymalny rozkład temperatur, przyjemne ciepło pod stopami czy szersze możliwości aranżacyjne wynikające z braku tradycyjnych grzejników to argumenty, które skutecznie przemawiają do wielu. 

czytaj więcej
Aranżacja pełna blasku. Nie bój się brokatu!

Aranżacja pełna blasku. Nie bój się brokatu!

2016-12-14 10:36:00

Glamour w aranżacji wnętrz to styl bardzo kobiecy, nieco przerysowany, a jednocześnie elegancki, jeśli tylko zostanie dobrze przemyślany. W glamour bowiem łatwo przesadzić - dlatego lepiej postawić na wyraziste, pojedyncze dodatki, niż łączyć wiele elementów razem. Nieco kobiecego blasku doda łazience fuga z brokatem - mały detal, który robi ogromną, aranżacyjną różnicę.

czytaj więcej
Zimą kolor mile widziany - jak za pomocą drobnego detalu odmienić wygląd płytek ceramicznych

Zimą kolor mile widziany - jak za pomocą drobnego detalu odmienić wygląd płytek ceramicznych

2016-12-06 12:09:00

Tak, jak detal wieńczy dzieło, tak odpowiednio dobrana barwa zaprawy fugowej może nadać całemu pomieszczeniu niepowtarzalny charakter - od bezpiecznej, eleganckiej klasyki w subtelnym i delikatnym wydaniu, aż po odważny, czasem ekstrawagancki wygląd pełen nieszablonowych połączeń i wyrazistych kontrastów. Dziś chętniej pozwalamy sobie na zapraszanie kolorów do naszych mieszkań, a niebanalne zestawienia i designerskie wzory stały się motywem przewodnim stylizacji wielu pomieszczeń.

czytaj więcej
Raz, dwa i gotowe - szybkowiążąca zaprawa tynkarska RAP 2 na jesienne słoty

Raz, dwa i gotowe - szybkowiążąca zaprawa tynkarska RAP 2 na jesienne słoty

2016-11-17 12:10:00

Przed nam ostatnie dni sprzyjające dokończeniu inwestycji - zarówno tych wielkogabarytowych, jak i małych renowacji czy remontów domów. W obliczu coraz niższych temperatur, coraz częstszych opadów deszczu, a w najbliższej perspektywie także śniegu nie ma miejsca na kompromisy, zwłaszcza w przypadku doboru odpowiedniej chemii budowlanej do prac terminowych. Tu liczy się czas, a z RAP 2 wszystkie prace budowlane pójdą nam raz dwa.

czytaj więcej
Produkty Sopro do SZYBKIEJ budowy przy pracach terminowych

Produkty Sopro do SZYBKIEJ budowy przy pracach terminowych

2016-11-15 10:09:00

W sezonie jesienno - zimowym w budownictwie bywa ciężko - terminy gonią, czas realizacji coraz krótszy, a do tego pogoda niepewna. Na szczęście kilka dni złotej polskiej jesieni wystarczy, by ze specjalnie dobranymi szybkowiążącymi produktami Sopro zakończyć realizację prac budowlanych - nawet w 3 - 4  dni. Szybkie, sprawne i pewne zakończenie prac - od wykonania jastrychu po fugowanie!

czytaj więcej
< 1 2 3 4 5 >
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2017, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P