Sopro

Sopro w dziele łazienka

Inne

Sopro w dziale informacje

Wiadomości Promocje Wydarzenia Wywiady
Ultra Violet - kolor roku Pantone. Jak połączyć go z fugą i płytkami ceramicznymi?

Ultra Violet - kolor roku Pantone. Jak połączyć go z fugą i płytkami ceramicznymi?

2018-01-17 10:57:05

Wraz ze starym rokiem mija moda na ożywczą zieleń, kojarzącą się z naturą, nowym życiem i harmonią. W 2018 będzie bardziej mistycznie, twórczo i kreatywnie. Pożegnajmy Greenery - kolor roku 2017, powitajmy Ultra Violet, ogłoszony przez Amerykański Instytut Pantone kolorem roku 2018 - również w aranżacjach łazienek.

czytaj więcej
Trendy w architekturze wnętrz: minimalizm w rozmiarze... XXL

Trendy w architekturze wnętrz: minimalizm w rozmiarze... XXL

2015-02-04 08:08:34

Polacy coraz chętniej eksperymentują i przy urządzaniu swoich domów czy mieszkań uwzględniają aktualne trendy architektoniczne. W najmodniejszych, minimalistycznych projektach obowiązkowo musi się znaleźć miejsce na gres i kamienne płyty wielkoformatowe, które z roku na rok zdobywają coraz większą popularność i systematycznie wypierają te o standardowych wymiarach. Na co zwrócić uwagę, wybierając minimalistyczną aranżację wnętrza z okładzinami w rozmiarze XXL?

czytaj więcej
Okiem eksperta: Jak dopasować kolor fugi do płytek?

Okiem eksperta: Jak dopasować kolor fugi do płytek?

2014-11-25 10:45:06

Każdy kto kiedykolwiek urządzał dom czy mieszkanie doskonale wie, że stworzenie funkcjonalnego, a zarazem estetycznego projektu to nie lada wyzwanie. Ogromne znaczenie ma nie tylko dobór mebli i oświetlenia, ale także oryginalność i spójność kolorystyczna wykańczanego wnętrza. Znamienitą rolę odgrywa kolor ścian i podłogi, a w przypadku okładziny ceramicznej, także kolor spoin pomiędzy płytkami. Przedstawiamy kilka zasad, które pomogą dobrać odpowiednią barwę fugi do płytek ceramicznych i osiągnąć wymarzony efekt trwałej i estetycznej okładziny stanowiącej ozdobę wnętrza.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P