Ceresit

Ceresit w dziale informacje

Wiadomości
Ceresit: Zabezpiecz elewacje przed uszkodzeniem mechanicznym

Ceresit: Zabezpiecz elewacje przed uszkodzeniem mechanicznym

2013-12-04 12:00:00

Grad z nieba, spadająca gałąź - to tylko nieliczne z niespodziewanych przypadków mogące dość poważnie uszkodzić elewację budynku. Dodając do tego uderzenia piłką, opieranie drabiny czy uderzenia klamką drzwi wejściowych mamy już dość znaczącą ilość czynników zagrażających estetyce naszego domu. Jak się przed tym chronić, z jakich produktów powinniśmy skorzystać, aby wyeliminować to ryzyko?

czytaj więcej
Ceresit: BioProtect - chroń ściany przed  skażeniem biologicznym

Ceresit: BioProtect - chroń ściany przed skażeniem biologicznym

2013-11-21 11:19:00

Osiadanie kurzu i brudu na ścianach budynku jest jedną z głównych przyczyn rozwoju pleśni, grzybów i alg, które w postaci szaro-zielonych nalotów niekorzystnie wpływają na estetykę naszego domu, a w skrajnych przypadkach mogą powodować trwałe uszkodzenie powłok elewacyjnych. Formuła BioProtect, zastosowana w farbach i tynkach marki Ceresit, skutecznie zabezpiecza ściany przed rozwojem niechcianych mikroorganizmów.

czytaj więcej
Ceresit: Kładzenie płytek kamiennych w łazience

Ceresit: Kładzenie płytek kamiennych w łazience

2013-10-31 10:18:00

Kamień naturalny, poza walorami estetycznymi, posiada również wysoką odporność na wpływ nadmiernej ilości wody. Cecha ta sprawia, iż przy prawidłowym przeprowadzeniu prac montażowych, jest on popularnym rozwiązaniem w walce z zawilgoceniem pomieszczeń, które sprzyja rozprzestrzenianiu się grzybów i roztoczy.

czytaj więcej
Ceresit: Ocieplanie domu, czyli co musi wiedzieć właściciel

Ceresit: Ocieplanie domu, czyli co musi wiedzieć właściciel

2013-10-25 10:29:00

Kalendarzowa jesień rozpieszcza nas w tym roku dość wysokimi temperaturami. Warto więc wykorzystać jeszcze sprzyjającą nam aurę i ocieplić dom w oczekiwaniu na nadejście srogiej zimy. Zastanawiając się nad doborem odpowiednich materiałów miejmy jednak na uwadze, że osiągnięcie wysokiego poziomu ocieplenia jest głównym, ale nie jedynym celem podejmowanych przez nas działań. Ocieplona elewacja będzie zdobić nasz dom przez długi czas, zadbajmy więc o to, aby uzyskany efekt wizualny był miły dla oka, a użyty system odporny na warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne. W przyszłości zaowocuje to realnymi oszczędnościami na ogrzewaniu pomieszczeń budynku oraz ciągłych remontach.

czytaj więcej
Wszystko co musisz wiedzieć o kładzeniu płytek garażowych

Wszystko co musisz wiedzieć o kładzeniu płytek garażowych

2013-06-20 10:30:00

odłoga garażowa, w przeciwieństwie do podłogi zastosowanej w pozostałych częściach domu, musi spełniać szereg wymagań, m.in. wytrzymać duże obciążenia oraz ułatwić utrzymanie czystości. W tym celu należy użyć materiałów o określonych parametrach, dzięki którym zabezpieczymy płytki przed pękaniem lub oderwaniem od podłoża. Wybór odpowiednich produktów ułatwi nam samodzielne, a przy tym prawidłowe ułożenie płytek oraz ich późniejszą pielęgnację, a w przyszłości zaoszczędzi prac konserwatorskich i naprawczych.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P