Kopp

Kopp w dziele łazienka

Inne

Kopp w dziale informacje

Wiadomości
Szach i mat - nowa kolekcja podłóg Kopp w matowych odcieniach natur

Szach i mat - nowa kolekcja podłóg Kopp w matowych odcieniach natur

2015-07-20 15:21:00

Wyselekcjonowana gama kolorów w matowych tonacjach, zgodna z najnowszymi trendami, od bieli przez naturalne i ciemne brązy po modne odcienie szarości - to nowa kolekcja podłóg drewnianych Kopp na rok 2016, która powstała w wyniku inspiracji bogatą tonacją natury z różnorodnych miejsc świata.

czytaj więcej
Nowa kolekcja drzwi wewnętrznych Kopp

Nowa kolekcja drzwi wewnętrznych Kopp

2015-07-20 14:58:00

Nową kolekcję wysokiej jakości drzwi wewnętrznych Kopp zaprojektowanych zgodne z najnowszymi trendami wzorniczymi. Drzwi dostępne w szerokiej gamie fornirów lub lakierowane na dowolny kolor, w tym w bardzo modnym kolorze białym.

czytaj więcej
Kopp: Podłogi Floover SplasH₂O

Kopp: Podłogi Floover SplasH₂O

2015-07-06 10:50:00

Wodoodporne panele winylowe SplasH₂O oraz SplasH₂O Light mogą być montowane w łazienkach, na obrzeżach basenów oraz w innych pomieszczeniach narażonych na ciągłe działanie wody. Mogą być stosowane na podłogach, ścianach, blatach, a także wewnątrz kabin prysznicowych (na ścianach i podłodze).

czytaj więcej
Kopp: Drewniane łupki ścienne

Kopp: Drewniane łupki ścienne

2015-03-12 10:37:00

Do bogatej gamy produktów do stosowania na ścianach w ofercie firmy Kopp dołączyły drewniane łupki ścienne. Drewno jest chętnie wykorzystywane na ścianie już od lat, co ciekawe materiałem tym okłada się dziś nie tylko przedpokoje, ale także salony czy kuchnie. Pomysł na zastąpienie do niedawna używanego w takiej formie kamienia drewnem okazał się trafionym nie tylko ze względu na walory estetyczne, ale także łatwość montażu

czytaj więcej
Kopp: Donice Adezz

Kopp: Donice Adezz

2015-03-12 10:29:00

Do szerokiej gamy produktów oferowanych przez Kopp dołączyła interesująca nowość: donice holenderskiej firmy Adezz, przeznaczone do uprawy roślin ozdobnych we wnętrzach i na zewnątrz.

czytaj więcej
Drewniany taras z egzotyczną nutą

Drewniany taras z egzotyczną nutą

2014-08-28 14:38:06

Leniwe, niedzielne popołudnia najlepiej smakują przy dobrej kawie. A ta, najlepsza jest na własnym tarasie, który staje się dziś miejscem odpoczynku i oazą domowego spokoju. Jak go zaaranżować, by pełnił funkcję przytulnego salonu i jadalni?

czytaj więcej
Salonowe kadry w sepii

Salonowe kadry w sepii

2014-07-22 16:15:00

Brązowa stylizacja nie pasuje do każdego typu urody i nie każdy wygląda w niej dobrze. Tak samo jest z kolorem podłogi - jeśli źle dobierzemy odcienie i łączenia barw, nasz salon stanie się przytłoczony i przygaszony. Jak oswoić brąz, który jest tak popularnym i lubianym przez domowników kolorem?

czytaj więcej
Loft in Poland

Loft in Poland

2014-07-09 10:25:37

Historia pofabrycznych loftów sięga lat 50., kiedy to świat nowojorskiej bohemy zaczął adaptować opuszczone fabryki i magazyny na miejsca pracy i życia. Łódź, Kraków, Wrocław, będące miastami przemysłowym, również słyną z wielu postindustrialnych przestrzeni, które coraz częściej stają się inspiracją dla architektów i projektantów wnętrz.

czytaj więcej
Bambusowy system tarasowy Kopp

Bambusowy system tarasowy Kopp

2014-05-21 05:53:00

Maj to idealny czas na spędzanie czasu na świeżym powietrzu, a nic tak nie relaksuje po ciężkim dniu w pracy, jak popołudniowa kawa we własnym ogrodzie, na własnym, drewnianym tarasie. Dla tych, którzy szukają alternatywy dla rodzimych gatunków naturalnego surowca, Kopp proponuje rozpocząć „sezon tarasowy” od wprowadzania do swojego otoczenia nieco egzotyki i zaprosić na taras drewno bambusowe.

czytaj więcej
Nowe drzwi w ofercie firmy Kopp

Nowe drzwi w ofercie firmy Kopp

2014-05-05 15:06:00

Leonardo da Vinci napisał kiedyś, że piękno rzeczy śmiertelnych mija, lecz nie piękno sztuki. Nowa kolekcja szklanych drzwi reliefowych firmy Kopp to połączenie wielu lat doświadczenia z prawdziwym kunsztem artystycznym, przygotowana dla wszystkich tych, którzy szukają nietuzinkowych, nowoczesnych rozwiązań i pragną nadać wnętrzom indywidualny i niepowtarzalny charakter.

czytaj więcej
< 1 2 3 >
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P