Kopp

Kopp w dziele łazienka

Inne

Kopp w dziale informacje

Wiadomości
Kopp: Donice Adezz

Kopp: Donice Adezz

2015-03-12 10:29:00

Do szerokiej gamy produktów oferowanych przez Kopp dołączyła interesująca nowość: donice holenderskiej firmy Adezz, przeznaczone do uprawy roślin ozdobnych we wnętrzach i na zewnątrz.

czytaj więcej
Bambusowy system tarasowy Kopp

Bambusowy system tarasowy Kopp

2014-05-21 05:53:00

Maj to idealny czas na spędzanie czasu na świeżym powietrzu, a nic tak nie relaksuje po ciężkim dniu w pracy, jak popołudniowa kawa we własnym ogrodzie, na własnym, drewnianym tarasie. Dla tych, którzy szukają alternatywy dla rodzimych gatunków naturalnego surowca, Kopp proponuje rozpocząć „sezon tarasowy” od wprowadzania do swojego otoczenia nieco egzotyki i zaprosić na taras drewno bambusowe.

czytaj więcej
Drewno termowane - nowość w ofercie Kopp

Drewno termowane - nowość w ofercie Kopp

2013-05-24 11:17:00

Przyzwyczailiśmy się myśleć, że jeśli planujemy drewniany taras, to powinniśmy wybrać egzotyczny gatunek drewna. Jednak odpowiednia technologia obróbki termicznej rodzimych odmian sprawia, że stają się one bardziej stabilne, odporne na działanie wody i wilgoci, a także na degradację biologiczną. Jednym słowem - zyskują wszelkie właściwości niezbędne przy stosowaniu na zewnątrz budynków. W ofercie firmy Kopp pojawiły się termowane deski dębowe, bukowe, jesionowe i sosnowe.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P