Baumit

Baumit w dziale informacje

Wiadomości Wydarzenia Promocje katalogi Nagrody

O firmie Baumit

Baumit jest wspólną marką dwóch austriackich, rodzinnych koncernów z branży budowlanej – Schmid Industrieholding oraz Wietersdorfer Gruppe. Łączy je ponad 110-letnia tradycja i bogate doświadczenia w dziedzinie produkcji materiałów budowlanych. Już teraz przedstawicielstwa handlowe, filie lub zakłady produkcyjne Baumit znajdują się w 30 krajach Europy oraz w Chinach. Firma obecna jest w Polsce od 20 lat, gdzie posiada trzy zakłady produkcyjne: w Pobiedziskach k. Poznania, Łowiczu oraz Bełchatowie. Szczególnie silną pozycję na polskim rynku materiałów budowlanych, Baumit zdobył w zakresie sprzedaży kompletnych systemów ociepleń budynków, tynków maszynowych, (cementowo-wapiennych i gipsowych). Ponadto oferta produktowa Baumit obejmuje m.in. produkty do: układania płytek ceramicznych, materiały do renowacji zabytków (Linia Sanova), a także jastrychy, wyprawy wierzchnie oraz zaprawy murarskie.

Remont w weekend - to możliwe!

Remont w weekend - to możliwe!

2016-10-21 09:02:00

Gruntowne odnowienie domu lub mieszkania w ciągu weekendu? Większość z nas powiedziałoby z pewnością - „niemożliwe”. Produkty z oferty Baumit udowadniają jednak, że taki plan jest jak najbardziej wykonalny i to z zachowaniem najwyższych standardów i jakości.

czytaj więcej
Systemy podłogowe Baumit - pewność… na każdym kroku

Systemy podłogowe Baumit - pewność… na każdym kroku

2014-09-09 20:01:00

Podłoga stanowi podstawę wykończenia wnętrza. Od tej powierzchni zależy bowiem czy panele, deski czy też płytki będą mogły zostać równo, a przez to estetycznie położone. Warto zatem już na etapie przygotowania podkładu lub wylewki samopoziomującej pomyśleć o wyborze innowacyjnej technologii, która wykonawcom ułatwi pracę, a inwestorom pozwoli wykreować idealnie równą posadzkę. Wybór mas i podkładów Baumit daje szeroki zakres zastosowania i zapewnia odporność na duże obciążenia. Warto zwrócić uwagę na skuteczną przewodność cieplną ogrzewania podłogowego oraz ochronę ogniową i akustyczną.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P