AEG

AEG w dziele kuchnia

Kolekcje sprzętów agd

AEG w dziale informacje

Wiadomości
Nowe okapy AEG z linii Neue Kollektion

Nowe okapy AEG z linii Neue Kollektion

2012-08-17 17:41:00

Aby skutecznie  zabezpieczyć meble i urządzenia przed nadmierną wilgocią, warto zainstalować okap kuchenny dopasowany do indywidualnych potrzeb. Okapy AEG z linii Neue Kollektion perfekcyjnie spełniają swoje funkcje i mogą stać się prawdziwą ozdobą kuchni. Wykonano je z materiałów najwyższej jakości - szkła i stali nierdzewnej.

czytaj więcej
Nowe piekarniki AEG

Nowe piekarniki AEG

2012-06-18 15:43:00

Piekarniki MaxiKlasse o pojemności 74 litrów mają zauważalnie większe wnętrze niż standardowe urządzenia. Efekt ten osiągnięto poprzez zwiększenie wysokości wnętrza piekarnika o 4,5 cm oraz jego szerokości o 4,2 cm. Wewnątrz piekarnika znajduje się czujnik temperatury, który umożliwia monitorowanie procesu pieczenia w środku potrawy. Inteligentny system pieczenia konwekcyjnego ThermiC°Air zapewnia równomierny obieg powietrza w komorze piekarnika. Dzięki niemu proces pieczenia przebiega szybciej i bardziej energooszczędnie, pozwalając zaoszczędzić do 10% energii. Najnowsza generacja prowadnic teleskopowych FlexiRunners ułatwia wygodne wsuwanie i wysuwanie blach.

czytaj więcej
Podłoga i taras - odpowiednie zabezpieczenie z każdej strony

Podłoga i taras - odpowiednie zabezpieczenie z każdej strony

2012-06-11 13:41:00

Drewniana podłoga niezależnie od tego czy znajduje się wewnątrz czy na zewnątrz domu wymaga zabezpieczenia całej deski - nie tylko na wierzchu, ale również jej spodu, boków oraz powierzchni cięcia. Niewidoczne elementy nie są co prawda narażone na uszkodzenia mechaniczne, ale tak samo trzeba je chronić przed wilgocią oraz szkodnikami - radzi ekspert firmy Altax.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P