JEGER

JEGER w dziale informacje

Wydarzenia Wiadomości

O firmie JEGER

JEGER – farby i efekty dekoracyjne do ścian, jest nową marką, która należy do firmy Global Point. Oferta marki JEGER kierowana jest do ekip wykonawczych, architektów wnętrz oraz Klientów indywidualnych. W trosce o satysfakcję Klientów, marka JEGER oferuje profesjonalne konsultacje z projektantami, którzy pomogą stworzyć wizję oryginalnego wnętrza. Oprócz koncepcji, umożliwia także fachowe wykonanie usługi. Produkty marki JEGER dostępne są w sklepach.

Jeger Gold Bond - profesjonalna masa szpachlowa

Jeger Gold Bond - profesjonalna masa szpachlowa

2013-08-05 13:37:00

Zanim przystąpimy do malowania ścian w swoim domu lub mieszkaniu musimy zadbać o to, aby ich powierzchnia było gładka i równa. Pomocna w tym przypadku będzie gotowa do użycia masa szpachlowa JEGER Gold Bond, która przeznaczona jest, zarówno do ręcznego, jak i maszynowego wygładzania i wyrównywania powierzchni ścian oraz sufitów. Dodatkowo produkt ten może służyć także do tworzenia dekoracyjnych powłok wewnątrz budynków.

czytaj więcej
Jeger  Trawertyn - czar naturalnego kamienia

Jeger Trawertyn - czar naturalnego kamienia

2013-07-16 12:20:00

Trawertyn znany jest już od czasów Starożytnego Egiptu. Dawniej był to materiał budulcowy, który służył także do wyrobu rzeźb, czy elementów ozdobnych. Współcześnie trawertyn wykorzystywany jest jako materiał o charakterze dekoracyjnym. Jak samodzielnie stworzyć we wnętrzu efekt z charakterystyczną strukturą kamienia posiadającą ozdobne wżery i ubytki?

czytaj więcej
Jeger  Venezia - szlachetne piękno glinki weneckiej

Jeger Venezia - szlachetne piękno glinki weneckiej

2013-07-09 12:19:00

Przystępując do odświeżenia ścian coraz chętniej sięgamy po niekonwencjonalne efekty dekoracyjne, które nadadzą wnętrzom oryginalnego wyglądu. Wyrafinowany efekt glinki weneckiej uzyskamy dzięki nowemu rozwiązaniu JEGER Venezia, dostępnemu w palecie 8 stylowych kolorów. Wprowadzony w ostatnim czasie na rynek nowy efekt dekoracyjny marki JEGER sprawi, że wenecki styl możemy teraz z łatwością uzyskać we własnym domu.

czytaj więcej
Jeger Luna - metaliczny szyk dla każdego wnętrza

Jeger Luna - metaliczny szyk dla każdego wnętrza

2013-07-04 11:48:00

Metaliczny kolor kojarzy się z ekstrawagancją, a zarazem elegancją i wytwornością. By właśnie takie wrażenie wywierały wnętrza naszych pomieszczeń, warto zdecydować się na mocny element w postaci ścian pomalowanych efektem dekoracyjnym JEGER Luna, który występuje w czterech ponadczasowych, szlachetnych odcieniach.

czytaj więcej
JEGER Beton - jak nadać pomieszczeniu industrialnego charakteru?

JEGER Beton - jak nadać pomieszczeniu industrialnego charakteru?

2013-06-18 13:45:00

Styl industrialny w głównej mierze kojarzy się z przestronnymi loftami zaadaptowanymi na lokal mieszkalny. Mimo tego, iż w Polsce takich obiektów wciąż jest niewiele, nic nie stoi na przeszkodzie, by w takim stylu zaadaptować wnętrze w swoim domu lub mieszkaniu. Wojciech Rybiński, ekspert marki JEGER podpowiada, jak stworzyć surowy, przemysłowy klimat w swoich czterech kątach.

czytaj więcej
JEGER Kids - niepowtarzalny efekt w dziecięcej sypialni

JEGER Kids - niepowtarzalny efekt w dziecięcej sypialni

2013-06-12 15:02:00

JEGER Kids to transparentna, akrylowa farba z dodatkiem brokatu oraz hologramami, które występują w dwóch wariantach - niebieskie gwiazdki dla chłopca oraz czerwone serduszka dla dziewczynki. Dzięki łatwości aplikacji oraz gotowości produktu do użycia, odmienimy sypialnię dziecka w krótkim czasie. Efekt dekoracyjny nada całości wnętrza oryginalnego wystroju pobudzającego fantazję dziecka.

czytaj więcej
Jeger Velvet -  Luksusowy minimalizm

Jeger Velvet - Luksusowy minimalizm

2013-06-04 12:29:00

Popularną metodą odświeżenia wyglądu pomieszczeń jest pomalowanie ścian na inny kolor. Dzięki nowości na rynku - efektowi dekoracyjnemu JEGER Velvet - możemy nie tylko zmienić barwę, ale i samodzielnie stworzyć imponujący design salonu lub sypialni. JEGER Velvet to dostępny w szerokiej palecie stylowych barw efekt dekoracyjny do ścian, imitujący subtelną miękkość aksamitu. Szybkoschnąca, zmywalna, a przede wszystkim łatwa w aplikacji farba ułatwi nam samodzielne uzyskanie ekskluzywnego wykończenia powierzchni ścian.

czytaj więcej
JEGER Sahara - piaski pustyni w naszych wnętrzach

JEGER Sahara - piaski pustyni w naszych wnętrzach

2013-05-21 09:19:00

Sahara to dla wielu osób przepiękna kraina pełna tajemnic. Niestety, nie każdemu jest dane zobaczyć nieprzeniknione pustynne pejzaże na własne oczy. Pasjonaci mogą jednak bez problemu otoczyć się designem wprost z piaszczystego regionu. O tym, jak stworzyć wnętrze inspirowane afrykańską pustynią mówi Wojciech Rybiński, ekspert marki JEGER. Niektórzy z nas czują nieodpartą tęsknotę do afrykańskich wojaży. Co zatem zrobić, by choć w małej części poczuć egzotyczny klimat pustyni i rozkoszować się ciepłem i energią pięknej krainy na co dzień?

czytaj więcej
Pędzle w dłoń - czyli jak samodzielnie stworzyć wnętrze w stylu glamour?

Pędzle w dłoń - czyli jak samodzielnie stworzyć wnętrze w stylu glamour?

2013-05-16 09:45:00

Obecnie coraz chętniej decydujemy się na odważne aranżacje wnętrz swoich domów lub mieszkań. Dodatkową satysfakcję w metamorfozie pomieszczeń może przynieść ich samodzielna zmiana. Dzięki łatwemu w aplikacji efektowi dekoracyjnemu Cristal marki JEGER, w ciągu jednego dnia możemy tradycyjny pokój zmienić we wnętrze w efektownym stylu glamour.

czytaj więcej
Jeger Color Paint - matowa elegancja

Jeger Color Paint - matowa elegancja

2013-05-14 13:26:00

Wiosenny okres oraz zmiany wśród budzącej się do życia natury, inspirują nas do metamorfoz swojego otoczenia. Najczęściej decydujemy się wtedy na zmianę koloru ścian, dzięki czemu całe pomieszczenie nabiera świeżości i odmiennego wyglądu. Pomocna w odświeżeniu ścian będzie nowa na rynku farba Color Paint marki JEGER, dostępna w bardzo szerokiej gamie matowych odcieni.

czytaj więcej
< 1 2 >
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P