JEGER

JEGER w dziale informacje

Wydarzenia Wiadomości

O firmie JEGER

JEGER – farby i efekty dekoracyjne do ścian, jest nową marką, która należy do firmy Global Point. Oferta marki JEGER kierowana jest do ekip wykonawczych, architektów wnętrz oraz Klientów indywidualnych. W trosce o satysfakcję Klientów, marka JEGER oferuje profesjonalne konsultacje z projektantami, którzy pomogą stworzyć wizję oryginalnego wnętrza. Oprócz koncepcji, umożliwia także fachowe wykonanie usługi. Produkty marki JEGER dostępne są w sklepach.

JEGER Beton - jak nadać pomieszczeniu industrialnego charakteru?

JEGER Beton - jak nadać pomieszczeniu industrialnego charakteru?

2013-06-18 13:45:00

Styl industrialny w głównej mierze kojarzy się z przestronnymi loftami zaadaptowanymi na lokal mieszkalny. Mimo tego, iż w Polsce takich obiektów wciąż jest niewiele, nic nie stoi na przeszkodzie, by w takim stylu zaadaptować wnętrze w swoim domu lub mieszkaniu. Wojciech Rybiński, ekspert marki JEGER podpowiada, jak stworzyć surowy, przemysłowy klimat w swoich czterech kątach.

czytaj więcej
Jeger Velvet -  Luksusowy minimalizm

Jeger Velvet - Luksusowy minimalizm

2013-06-04 12:29:00

Popularną metodą odświeżenia wyglądu pomieszczeń jest pomalowanie ścian na inny kolor. Dzięki nowości na rynku - efektowi dekoracyjnemu JEGER Velvet - możemy nie tylko zmienić barwę, ale i samodzielnie stworzyć imponujący design salonu lub sypialni. JEGER Velvet to dostępny w szerokiej palecie stylowych barw efekt dekoracyjny do ścian, imitujący subtelną miękkość aksamitu. Szybkoschnąca, zmywalna, a przede wszystkim łatwa w aplikacji farba ułatwi nam samodzielne uzyskanie ekskluzywnego wykończenia powierzchni ścian.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P