Galeco

Galeco w dziale informacje

Wiadomości Nagrody Promocje

O firmie Galeco

Galeco sp. z o.o. to polski producent systemów rynnowych ze STALI POWLEKANEJ oraz PVC. Działa w ramach polskiej grupy biznesowej Galeco Rainwater Technology. Projektuje, produkuje i dystrybuuje systemy odprowadzania wody deszczowej od 1996, sukcesywnie zdobywając zaufanie klientów na kolejnych europejskich rynkach. W Polsce jest jednym z czołowych producentów, co potwierdza się ciągłą dynamiką sprzedaży, pozyskiwaniem nowych odbiorców oraz cyklicznie badaną i potwierdzaną satysfakcją dotychczasowych klientów. Pionierskie rozwiązania, jak choćby opatentowany kształt rynny, z wywinięciem do wewnątrz, czynią z firmy Galeco lidera innowacyjności.

Dom inspirowany Północą: Styl skandynawski w pigułce

Dom inspirowany Północą: Styl skandynawski w pigułce

2017-08-18 10:40:00

Jeszcze niespełna kilka lat temu o stylu skandynawskim nie było głośno. Dziś zarówno budowanie domów, projektowanie wnętrz, jak i styl życia podporządkowany został filozofii wywodzącej się z dalekiej Północy. Jakie są główne wyznaczniki stylu inspirowanego surową Skandynawią oraz na które elementy projektu należy zwrócić szczególną uwagę?

czytaj więcej
Okiem architekta. „Projekt Stodoła”

Okiem architekta. „Projekt Stodoła”

2017-08-11 12:37:00

Minimalistyczne w swojej formie, nowoczesne i niezwykle funkcjonalne - domy jednorodzinne powstające w trendzie tzw. „stodół” to dziś jedne z najpopularniejszych projektów, tworzonych przez architektów młodego pokolenia. Jeden z takich budynków powstaje obecnie pod Wrocławiem, a jego autorami są Adam i Patrycja Długoszowscy ze studia BAD ARCHITEKCI. Co o swoim najnowszym projekcie mówi jeden z projektantów?

czytaj więcej
Nowoczesne trendy budowlane. Łączymy tradycję z nowoczesnością

Nowoczesne trendy budowlane. Łączymy tradycję z nowoczesnością

2016-10-11 11:24:00

Postęp technologiczny dotyczy wszystkich dziedzin gospodarki, w tym budownictwa. Jest ono najlepszym przykładem na udany mariaż tradycji z nowoczesnością, coraz modniejszego trendu. Jednym z przykładów połączenia tych dwóch aspektów w budynkach mieszkalnych jest funkcjonalny i zarazem atrakcyjny wizualnie system orynnowania.

czytaj więcej
Rynny dobrze dopasowane - wybierz najlepsze rozwiązanie dla swojej inwestycji

Rynny dobrze dopasowane - wybierz najlepsze rozwiązanie dla swojej inwestycji

2016-04-27 12:25:08

Choć na rynku istnieje wiele rodzajów systemów rynnowych - to należy pamiętać, że nie są one jednolite, a każdy z nich ma inne właściwości. To właśnie od nich zależy gdzie, na jakim rodzaju inwestycji i w jakim klimacie powinny zostać wykorzystane konkretne systemy rynnowe. Przyjrzeliśmy się rynnom ze stali oraz PVC - najpopularniejszym, wykorzystywanym obecnie do produkcji orynnowania.

czytaj więcej
Estetyka domu i jego otoczenia - tego nie możesz pominąć!

Estetyka domu i jego otoczenia - tego nie możesz pominąć!

2015-05-14 13:11:00

Już na etapie planowania budowy domu należy pamiętać o aranżacji jego otoczenia oraz o dopasowaniu szczegółów wykończenia. Całość ma być spójna nie tylko z projektem i naszą wizją, ale także z charakterem znajdujących się w sąsiedztwie budynków. Architektura domu powinna w pewien sposób uzupełniać otoczenie oraz tereny zielone, które znajdują się w najbliższej okolicy. Jak estetycznie wykończyć dom i nie pominąć ważnych szczegółów?

czytaj więcej
„Design do kwadratu”

„Design do kwadratu”

2015-05-06 12:26:00

Kwadrat to figura geometryczna charakteryzująca się równością wszystkich kątów i boków. Perfekcja formy sprawia, że kształt ten symbolizuje doskonałość, jakość oraz prostotę. Doskonałość systemu, jakość materiału i prostota designu, to właśnie te trzy aspekty sprawiły, że kwadrat stał się inspiracją dla stworzenia nowego systemu orynnowania Galeco STAL2 .

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P