SITS

SITS w dziale sypialnia

Łóżka

SITS w dziele kuchnia

Meble

SITS w dziale informacje

Wiadomości
Idealna strefa wypoczynku - sofa czy narożnik

Idealna strefa wypoczynku - sofa czy narożnik

2016-11-24 10:07:00

Urządzając mieszkanie dbamy nie tylko o to, by było pięknie i designersko, ale także funkcjonalnie. Salon, bez względu na to czy jest duży czy mały, odgrywa w każdym domu najistotniejszą rolę. Jest domowym centrum wypoczynku i spotkań całej rodziny, dlatego też tak ważne jest jego odpowiednie wyposażenie. A co stanowi główną część salonu?

czytaj więcej
Wygodna Klara

Wygodna Klara

2015-11-17 10:32:12

Z Klarą warto zaprzyjaźnić się na dłużej… A to dlatego, że sofa marki SITS jest gwarantem komfortu i wyjątkowego relaksu. Wszystko to za sprawą dużych, miękkich poduszek, które doskonale wypełniają konstrukcję mebla. Sylwetka Klary to zgrabne połączenie kubicznych form oparcia i siedziska z obłymi, opływowymi kształtami podłokietników.

czytaj więcej
Meble w stylu lat 60. - MAX i VILLE

Meble w stylu lat 60. - MAX i VILLE

2015-05-18 16:49:00

Wyrafinowane, o geometrycznych kształtach i wyraziste w swojej formie - tak w skrócie można opisać meble z lat 60. W ten klimat idealnie wpisują się: fotel MAX oraz sofa VILLE z najnowszej kolekcji marki SITS. W projektach stworzonych przez designera Ian’a Archera wyraźnie odczuwalna jest inspiracja światem Mad Men. Sylwetka mebli opiera się na prostych, niemal „kanciastych” kształtach. Użyta w tych modelach tkanina jest aksamitna w dotyku, a pikowania na oparciach dodatkowo podkreślają elegancję.

czytaj więcej
Elegancja w stylu Bellagio

Elegancja w stylu Bellagio

2014-12-09 13:28:00

Na linię mebli Bellagio składają się sofy, narożniki, fotele i podnóżki, należące do kolekcji Coctail&Design marki Sits. Wystarczy jedno spojrzenie, by w kątach prostych minimalistycznej sylwetki wybranego modelu rozpoznać nowoczesną stylistykę. Aby jednak ta modernistyczna elegancja nie kojarzyła się wyłącznie z surowym designem, obraz całości łagodzą subtelne rolki, pełniące funkcję poduszek lędźwiowych.

czytaj więcej
Tea&Book marki Sits

Tea&Book marki Sits

2014-08-29 12:30:00

To uczta dla oczu, ukojenie dla kręgosłupa i praktyczny wymiar komfortu dla całego ciała. Poduchy oparciowe stanowią bardzo atrakcyjny element sof i narożników. Oto propozycje z kolekcji Tea&Book marki Sits.

czytaj więcej
Czas  na kawę… w dobrej oprawie

Czas na kawę… w dobrej oprawie

2014-08-14 10:48:00

Spotkania przy kawie to znakomity sposób na wypełnienie codzienności wyjątkowym aromatem. Warto nadać im więc odpowiednią oprawę. Na dobry początek designerskie, komfortowe i bardzo praktyczne meble…

czytaj więcej
Sits: Meble na miarę Oscara

Sits: Meble na miarę Oscara

2014-06-11 15:19:00

Wielka rodzina OSCARA zaprasza…. na komfort w najlepszym wydaniu, dostosowany do indywidualnych potrzeb użytkowników. Oscar marki Sits to wygodne meble, które sprawdzają się w bardzo wielu miejscach.

czytaj więcej
Rodzinne COLORADO

Rodzinne COLORADO

2014-05-13 16:45:00

COLORADO jest duża, wygodna i nowoczesna. Dzięki obszernym płaszczyznom siedzisk i dużej ilości poduch, rodzinne świętowanie odbywa się w maksymalnym komforcie. Sama rodzina COLORADO również jest imponująca - w jej skład wchodzą fotele, sofy i narożniki w licznych rozmiarach i układach. Meble z tej kolekcji pomieszczą wiele osób. COLORADO - rodzinne święto na co dzień.

czytaj więcej
Przepych vs. prostota…czyli różne oblicza komfortu

Przepych vs. prostota…czyli różne oblicza komfortu

2014-04-29 15:50:00

CARLOS marki SITS to kwintesencja mebla wypoczynkowego. Łagodna linia mebla i wdzięcznie wygięte podłokietniki nadają CARLOSOWI przyjazny wygląd. Duża ilość miękkich poduszek dopełnia reszty - stanowi spełnioną zapowiedź najwyższego komfortu. CARLOS ma dużą rodzinę - sofy, fotele, narożniki i podnóżki sprowadzą wygodę do każdego domu.

czytaj więcej
Sits: W romantycznym stylu

Sits: W romantycznym stylu

2014-02-17 15:02:00

Pełen emocji, subtelny, delikatny, piękny… Słowem: romantyczny. Od tego już krok tylko do określenia „kobiecy”. Taki właśnie trend powraca do wnętrz naszych mieszkań, działając na zmysły - nie tylko pań. Jak to robi?

czytaj więcej
< 1 2 >
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P