Termo Organika

Termo Organika w dziale informacje

Wiadomości Nagrody Promocje
Majowy weekend z pędzlem, ołówkiem i kalkulatorem w dłoni

Majowy weekend z pędzlem, ołówkiem i kalkulatorem w dłoni

2015-04-29 14:43:48

To już niemal tradycja ostatnich lat, że prognoza pogody na majowy weekend nie napawa optymizmem, ma być chłodno i deszczowo. W tym roku majówka będzie krótka, dlatego wielu z nas zamiast wyjechać za miasto na zieloną trawkę, wykorzysta intensywnie trzy wolne dni, aby dokonać zmian w swoich domach i mieszkaniach. Pracusie na ogół skoncentrują się na gruntownych porządkach lub niewielkim remoncie, jednak będą też tacy, którzy weekend spożytkują na rozpoczęcie lub chociaż profesjonalne zaplanowanie większych robót remontowo- budowlanych. Radzimy, jeśli zdecydujesz się na większy remont, dobrze go zaplanuj.

czytaj więcej
Majowy weekend na drabinie

Majowy weekend na drabinie

2014-04-29 15:58:00

Prognoza pogody niestety nie napawa optymizmem, w długi weekend ma być chłodno i deszczowo. Właśnie dlatego wielu z nas, zamiast odpoczywać nad jeziorem czy w lesie, wykorzysta długi weekend by dokonać zmian w swoich domach i mieszkaniach, a wszystko po to by przebywanie w nich było przyjemne i komfortowe. Niektórym wystarczą tylko gruntowne porządki lub niewielki remont, jednak będą też tacy, którzy rozpoczną znaczące prace remontowo- budowlane.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P