Libet

Libet w dziale informacje

katalogi Wiadomości Wydarzenia Nagrody Promocje

O firmie Libet

Libet posiada ponad 20-letnie doświadczenie w produkcji materiałów nawierzchniowych. Przez ten czas firma stała się synonimem kostek brukowych i płyt tarasowych najwyższej jakości oraz zdobyła nie tylko pozycję lidera na polskim rynku w segmencie kostek Premium, ale również z powodzeniem pełni rolę trendsettera. Produkty sygnowane marką Libet wyróżniają się nie tylko doskonałymi parametrami technicznymi, ale również innowacyjnością i ciekawym wzornictwem. W równym stopniu stają się ozdobą posesji prywatnych, jak i przestrzeni publicznych.

Bezpretensjonalna architektura, zieleń i niebanalne nawierzchnie

Bezpretensjonalna architektura, zieleń i niebanalne nawierzchnie

2014-05-22 17:00:37

Osiedle Wiśniowy Sad w Szczecinie jest znakomitym przykładem realizacji, gdzie umiejętnie połączono walory funkcjonalne i estetyczne, nie zapominając przy tym otoczeniu. Sposób, w jaki udało się wpisać ten niewielki kompleks mieszkaniowy w zastany krajobraz zasługuje na uznanie. W tak zaprojektowanej przestrzeni swoje miejsce znalazły również produkty z segmentu Premium firmy Libet.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P