Libet

Libet w dziale informacje

katalogi Wiadomości Wydarzenia Nagrody Promocje

O firmie Libet

Libet posiada ponad 20-letnie doświadczenie w produkcji materiałów nawierzchniowych. Przez ten czas firma stała się synonimem kostek brukowych i płyt tarasowych najwyższej jakości oraz zdobyła nie tylko pozycję lidera na polskim rynku w segmencie kostek Premium, ale również z powodzeniem pełni rolę trendsettera. Produkty sygnowane marką Libet wyróżniają się nie tylko doskonałymi parametrami technicznymi, ale również innowacyjnością i ciekawym wzornictwem. W równym stopniu stają się ozdobą posesji prywatnych, jak i przestrzeni publicznych.

Gres porcelanowy EVO_2/E z linii Libet Ceramic - kamienne inspiracje

Gres porcelanowy EVO_2/E z linii Libet Ceramic - kamienne inspiracje

2015-10-26 10:48:00

Naturalne skały, takie jak marmur, piaskowiec czy granit, imponują szlachetnym obliczem i ponadczasową elegancją. Inspirują również projektantów do tworzenia wyjątkowych materiałów wykończeniowych - wytrzymałych, stylowych i niezwykle uniwersalnych, takich jak innowacyjny gres porcelanowy EVO_2/E™ z linii Libet Ceramic. Wykonane z niego płyty nie tylko cechują się trwałością prawdziwych bloków skalnych, ale również doskonale odwzorowują ich wygląd i fakturę.

czytaj więcej
Libet: Kamienie elewacyjne i płytki cegłopodobne we wnętrzach

Libet: Kamienie elewacyjne i płytki cegłopodobne we wnętrzach

2014-11-06 12:30:00

Materiały elewacyjne we wnętrzach są modne i ciągle zyskują nowych zwolenników. Zawdzięczają to swoim walorom estetycznym, ale również wielości zastosowań. Kamienie elewacyjne i płytki cegłopodobne z linii Libet Fassade przeznaczone są na elewacje budynków, ale świetnie sprawdzą się w aranżacji salonu, kuchni, na ścianie i obudowie kominka czy wanny.

czytaj więcej
Przestrzeń w kategoriach Premium

Przestrzeń w kategoriach Premium

2014-04-18 11:21:00

Oryginalne nawierzchnie mogą być atutem otoczenia nie tylko w centrach handlowych. W tym roku rusza Narodowy Program Rewitalizacji Miast - z funduszy europejskich do wydania będzie aż 25 mld zł. Libet, firma o ponad 20-letnim doświadczeniu w produkcji materiałów nawierzchniowych, aktywnie uczestniczy w poprawie jakości przestrzeni miejskiej. 

czytaj więcej
Kowalski układa taras wentylowany

Kowalski układa taras wentylowany

2014-02-13 12:44:00

Prosta, szybka i tania, a przy tym niezawodna to podstawowe zalety technologii tarasu wentylowanego. Do tego należy dodać jeszcze jedną - Kowalski może wykonać taki taras samodzielnie, bez pomocy fachowców i bez użycia specjalistycznych narzędzi.

czytaj więcej
Libet: Nawierzchnia w odcieniach szarości i zieleni

Libet: Nawierzchnia w odcieniach szarości i zieleni

2013-11-26 13:47:00

Niewielka powierzchnia działki to prawie zawsze architektoniczne wyzwanie. Tak było również w przypadku realizacji niewielkiego kompleksu apartamentów we Władysławowie. Inwestor, z uwagi na ograniczenia, wyznaczył sobie za cel - wykorzystać dostępny teren w sposób optymalny ale i komfortowy pod kątem metrażu powierzchni mieszkalnej budynków.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P