Libet

Libet w dziale informacje

katalogi Wiadomości Wydarzenia Nagrody Promocje

O firmie Libet

Libet posiada ponad 20-letnie doświadczenie w produkcji materiałów nawierzchniowych. Przez ten czas firma stała się synonimem kostek brukowych i płyt tarasowych najwyższej jakości oraz zdobyła nie tylko pozycję lidera na polskim rynku w segmencie kostek Premium, ale również z powodzeniem pełni rolę trendsettera. Produkty sygnowane marką Libet wyróżniają się nie tylko doskonałymi parametrami technicznymi, ale również innowacyjnością i ciekawym wzornictwem. W równym stopniu stają się ozdobą posesji prywatnych, jak i przestrzeni publicznych.

Libet:  Fuga do płyt tarasowych i kostek brukowych

Libet: Fuga do płyt tarasowych i kostek brukowych

2017-11-06 12:58:00

Fugowanie to ważny element prac wykończeniowych przy budowie nawierzchni z kostek brukowych i płyt tarasowych. Spoiny nie tylko wpływają na estetykę, ale przede wszystkim odpowiadają za dobrą współpracę pomiędzy elementami, zapobiegają ich przesuwaniu i kompensują zmiany wymiarów pod wpływem temperatury.

czytaj więcej
Impregnacja, czyli jak zabezpieczyć kostki przed zimą

Impregnacja, czyli jak zabezpieczyć kostki przed zimą

2016-10-18 10:18:05

Śnieg, błoto, deszcz, sól, środki chemiczne, skoki temperatur - istnieje cała gama czynników, które w czasie zimy mogą przyczynić się do powstania trwałych zabrudzeń, a nawet uszkodzeń przydomowych nawierzchni. Ich ochrona polega w dużym stopniu na regularnym usuwaniu zalegających warstw białego puchu, a także wszelkich plam i przebarwień. Ponieważ podatność materiałów betonowych na niepożądane osadyzależy m.in. od stopnia nasiąkliwości, doskonałym sposobem na zwiększenie ich odporności jest… impregnacja.

czytaj więcej
Taras pod linijkę, czyli jak poprawnie wykonać fugowanie płyt tarasowych

Taras pod linijkę, czyli jak poprawnie wykonać fugowanie płyt tarasowych

2016-04-25 12:52:08

Tarasy z kamienia czy betonowych płyt uważane są za jedne z trwalszych i bardziej funkcjonalnych rozwiązań ogrodowych. Na stabilność i estetykę takiej nawierzchni w dużej mierze wpływa jednak nie tylko rodzaj wybranego do budowy materiału. Nie bez znaczenia pozostaje również kwestia zgodnej ze sztuką brukarską realizacji. Kamil Drewczyński, ekspert z firmy Libet wyjaśnia, jak poprawnie wykonać fugowanie płyt tarasowych, by z pozoru mało istotny, końcowy etap prac, nie zniweczył całego efektu.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P