Roca

Roca w dziale informacje

Nagrody Wiadomości Wydarzenia Promocje

O firmie Roca

ROCA oferuje produkty wyposażenia łazienki, kładąc nacisk na ich design i funkcjonalność. W ofercie firmy znajdują się kompleksowe wyposażenie przestrzeni łazienkowej – ceramika, baterie, stelaże podtynkowe i przyciski, wanny, meble łazienkowe oraz dodatki, i płytki ceramiczne. Firma zatrudnia 21 100 pracowników, posiada 76 zakładów produkcyjnych i jest obecna w ponad 135 krajach na całym świecie. ROCA jest światowym liderem w swojej branży. Grupa z hiszpańskim kapitałem dominuje nie tylko na rynkach Europy, lecz także Ameryki Łacińskiej, w Indiach i Rosji. Z sukcesem działa też w Chinach, na Bliskim Wschodzie oraz wielu krajach Azji i Afryce.

Architekcie, sprawdź się w konkursie Jump the Gap i wygraj 4 000 euro

Architekcie, sprawdź się w konkursie Jump the Gap i wygraj 4 000 euro

2015-01-15 14:30:48

25 lutego - tę datę powinni zapamiętać architekci, chcący swoimi pomysłami zrewolucjonizować myślenie o przestrzeni łazienkowej. Właśnie wtedy upływa termin na rejestrację w szóstej edycji międzynarodowego konkursu Jump the Gap organizowanego przez firmę Roca.

czytaj więcej
Roca Polska i Velvet jednoczą siły we wspólnej akcji promocyjnej

Roca Polska i Velvet jednoczą siły we wspólnej akcji promocyjnej

2013-06-06 16:15:00

ROCA Polska oraz marka Velvet wspólnie przygotowały atrakcyjną ofertę promocyjną dla klientów, którzy cenią sobie ekonomiczne rozwiązania w łazience i jednocześnie stawiają na estetykę wykończenia i niepowtarzalny charakter wnętrza. Każdy, kto od 5 czerwca do 31 lipca 2013 r. kupi stelaż podtynkowy PRO z oferty ROCA wraz z miską WC otrzyma gratis półroczny zapas designerskiego papieru toaletowego Velvet z linii Atmosfera Natury lub Styl&Kolor.

czytaj więcej
Roca

Konkurs Roca i Politechniki Śląskiej

2013-04-24 08:18:00

Odważny kolor, oryginalny kształt lub nietypowe zastosowanie - szafka łazienkowa może być elementem funkcjonalnym i ozdobnym, może również zachwycać designem i być centralnym elementem łazienki. Udowodnili to studenci Politechniki Śląskiej, którzy wzięli udział w konkursie organizowanym przez uczelnię wraz z firmą Roca Polska. 

czytaj więcej
Roca: Międzynarodowy Konkurs Jump The Gap

Roca: Międzynarodowy Konkurs Jump The Gap

2012-12-07 12:15:00

Aż do 31 stycznia 2013 roku trwa rejestracja do piątej edycji prestiżowego, międzynarodowego konkursu Jump the Gap, organizowanego przez firmę ROCA. Zwycięzców wyłoni w tym roku jury prowadzone przez Kazuyo Sejimę, słynną japońską architektkę i laureatkę nagrody Pritzkera.

czytaj więcej
Ruszył konkurs Czas na Dizajn

Ruszył konkurs Czas na Dizajn

2012-11-29 11:45:00

Ruszył konkurs ROCA Polska kierowany do wszystkich, którzy interesują się projektowaniem i nie boją kreatywnych wyzwań. Zadaniem konkursowym jest zaprojektowanie własnej, wyjątkowej grafiki na przycisk spłukujący ROCA PRO. Na najlepszych czekają bardzo atrakcyjne nagrody!

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P