Roca

Roca w dziale informacje

Nagrody Wiadomości Wydarzenia Promocje

O firmie Roca

ROCA oferuje produkty wyposażenia łazienki, kładąc nacisk na ich design i funkcjonalność. W ofercie firmy znajdują się kompleksowe wyposażenie przestrzeni łazienkowej – ceramika, baterie, stelaże podtynkowe i przyciski, wanny, meble łazienkowe oraz dodatki, i płytki ceramiczne. Firma zatrudnia 21 100 pracowników, posiada 76 zakładów produkcyjnych i jest obecna w ponad 135 krajach na całym świecie. ROCA jest światowym liderem w swojej branży. Grupa z hiszpańskim kapitałem dominuje nie tylko na rynkach Europy, lecz także Ameryki Łacińskiej, w Indiach i Rosji. Z sukcesem działa też w Chinach, na Bliskim Wschodzie oraz wielu krajach Azji i Afryce.

Trwa wystawa produktów finałowych konkursu Dobry Wzór 2015

Trwa wystawa produktów finałowych konkursu Dobry Wzór 2015

2015-11-05 14:42:00

Dobrze zaprojektowane, nowoczesne, innowacyjne i z cenami skalkulowanymi adekwatnie do kieszeni każdego Polaka. Właśnie takich rozwiązań poszukiwało prestiżowe jury podczas tegorocznej edycji konkursu Dobry Wzór 2015. Do finału trafiły aż trzy produkty zgłoszone przez markę Roca.

czytaj więcej
Nowości na Targach ISH 2015 - Roca

Nowości na Targach ISH 2015 - Roca

2015-03-12 14:22:15

Podczas tegorocznej edycji targów ISH Roca zaprosiła wszystkich odwiedzających na stoisko urządzone pod hasłem „Nowe Horyzonty: Łazienka. Emocje. Rozwiązania”. Aranżacja przestrzeni targowej oddaje ważne dla firmy wartości takie jak wszechstronność, design, jakość oraz zaangażowanie w każdy projekt.

czytaj więcej
Światowy Dzień Wody z Roca i Fundacją We Are Water Z Centralnego do Sudanu w słusznym celu

Światowy Dzień Wody z Roca i Fundacją We Are Water Z Centralnego do Sudanu w słusznym celu

2013-03-19 14:00:00

22 marca 2013 r. pasażerowie podróżujący przez Dworzec Centralny w Warszawie będą mieli szansę dotrzeć z wartościową przesyłką daleko poza granice Polski. Wszystko dzięki przygotowanej na Światowy Dzień Wody przez jednego z największych producentów wyposażenia łazienek, firmę Roca i fundację We Are Water, nietypowej, interaktywnej instalacji mającej zwrócić uwagę Polaków na kwestię niedoborów wody na świecie. Wiedza ta jest tym istotniejsza, że ów problem nie tylko dotyczy Sudanu czy Indii, ale także w dużym stopniu Polski.

czytaj więcej
Stoisko Roca niczym katalog na żywo zachęca do odwiedzin  ROCA na Targach ISH 2013

Stoisko Roca niczym katalog na żywo zachęca do odwiedzin ROCA na Targach ISH 2013

2013-03-01 12:15:00

Ponad 2 tysiące wystawców prezentujących swoje produkty, nowoczesne rozwiązania oraz zwiedzający z całego świata. Tak można opisać Targi ISH odbywające się w dniach 12 - 16 marca we Frankfurcie nad Menem. To wydarzenie przyciągające producentów, sprzedawców, dziennikarzy oraz wszystkich zainteresowanych nowinkami technologicznymi, na którym nie może zabraknąć firmy ROCA, której stoisko będzie niczym katalog nowości na żywo.

czytaj więcej
Roca

Roca organizuje festiwal filmowy

2011-12-19 11:12:00

Fundacja We Are Water, założona przez firmę Roca, organizuje po raz pierwszy festiwal filmowy. Jego celem jest zwrócenie uwagi na niedobory wody pitnej na świecie. Festiwal filmowy We Art Water jest otwarty dla wszystkich, którzy są zainteresowani problemem niedoboru wody pitnej na świecie oraz pasjonują się kinematografią

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P