Roca

Roca w dziale informacje

Nagrody Wiadomości Wydarzenia Promocje

O firmie Roca

ROCA oferuje produkty wyposażenia łazienki, kładąc nacisk na ich design i funkcjonalność. W ofercie firmy znajdują się kompleksowe wyposażenie przestrzeni łazienkowej – ceramika, baterie, stelaże podtynkowe i przyciski, wanny, meble łazienkowe oraz dodatki, i płytki ceramiczne. Firma zatrudnia 21 100 pracowników, posiada 76 zakładów produkcyjnych i jest obecna w ponad 135 krajach na całym świecie. ROCA jest światowym liderem w swojej branży. Grupa z hiszpańskim kapitałem dominuje nie tylko na rynkach Europy, lecz także Ameryki Łacińskiej, w Indiach i Rosji. Z sukcesem działa też w Chinach, na Bliskim Wschodzie oraz wielu krajach Azji i Afryce.

Roca na targach ISH 2017 Gdzie przeszłość przeplata się z przyszłością

Roca na targach ISH 2017 Gdzie przeszłość przeplata się z przyszłością

2017-03-15 12:06:00

Firma Roca świętując stulecie swojego powstania, na tegorocznych targach ISH we Frankfurcie prezentuje niezwykłe kolekcje na stoisku Roca Mall. Ten nowy koncept stoiska o powierzchni ponad 1000 m2,  stworzony na podobieństwo centrum handlowego, umożliwia spojrzenie w jednym miejscu na przeszłość, teraźniejszość i przyszłość kolekcji i produktów marki.

czytaj więcej
Polka wśród finalistów prestiżowego konkursu JumpThe Gap

Polka wśród finalistów prestiżowego konkursu JumpThe Gap

2015-08-31 11:38:00

Wyłoniono finalistów 6. edycji międzynarodowego konkursu dla młodych architektów i projektantów Jump The Gap. W gronie 8 wyróżnionych osób znalazła się młoda adeptka architektury, absolwentka Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu - Halszka Barełkowska. Jury doceniło jej pracę zatytułowaną The Gloves.

czytaj więcej
Amberes finalistką konkursu Dobry Wzór,  meble GAP - produktem rekomendowanym

Amberes finalistką konkursu Dobry Wzór, meble GAP - produktem rekomendowanym

2014-10-23 15:15:00

Znamy już finalistów 21. konkursu Dobry Wzór organizowanego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego. W tym prestiżowym gronie znalazła się wolno stojąca umywalka Amberes doceniona za unikalne wzornictwo. Dodatkowym sukcesem Roca jest uzyskanie tytułu produktu rekomendowanego przez kolekcję mebli Gap.

czytaj więcej
Wanna czy prysznic? Akademia Roca opublikowała pierwszy raport

Wanna czy prysznic? Akademia Roca opublikowała pierwszy raport

2014-05-26 16:14:50

Nowoczesne wzornictwo, ochrona środowiska, oszczędność miejsca oraz indywidualne potrzeby - to czynniki determinujące odpowiedź na stale powracające pytanie: wanna czy prysznic? W odpowiedzi na nie powołana przez markę Roca Akademia, przygotowała raport stanowiący kompendium wiedzy oraz inspirację dla wszystkich poszukujących funkcjonalnych i innowacyjnych rozwiązań.

czytaj więcej
Ekokrok z Fundacją Roca  - trwa głosowanie na najlepsze filmy Festiwalu We ART Water

Ekokrok z Fundacją Roca - trwa głosowanie na najlepsze filmy Festiwalu We ART Water

2014-05-14 13:08:00

Jak będzie wyglądał świat, kiedy zabraknie wody na Ziemi? Dlaczego oszczędzanie naturalnego surowca jest tak ważne? Co można robić na co dzień, żeby ratować planetę? Na takie pytania odpowiadali twórcy dokumentów, animacji oraz filmów w formacie Instagram - łącznie 275 prac nadesłanych z okazji We ART Water Film Festival. Każdy kto chce wesprzeć ekologiczne działania, może zrobić pierwszy ekokrok, oddając, do 25 maja 2014, swój głos na jedną z finałowych realizacji.

czytaj więcej
Roca: Ekologiczny konkurs wyślij film - pomóż i wygraj!

Roca: Ekologiczny konkurs wyślij film - pomóż i wygraj!

2014-03-03 12:27:00

Miłośnicy X muzy, mistrzowie kreski, zwolennicy social mediów. Wszyscy, którzy chcą swoją twórczością obudzić świat z ekologicznego letargu, mogą wziąć udział w konkursie związanym z We ART Water Film Festival. Jego ideą jest zwrócenie uwagi w kinematograficzny sposób na rosnący problem niedoboru wody na świecie. Konkurs jest organizowany przez Fundację powołaną z ramienia firmy Roca, a termin nadesłania filmów mija 31 marca.

czytaj więcej
Roca: WAW Festival - druga edycja konkursu

Roca: WAW Festival - druga edycja konkursu

2013-11-08 10:48:00

Rozpoczęła się druga edycja We Art Water Film Festival. Dokument, animacja oraz film w formacie na Instagram - w tych kategoriach będą oceniane prace podczas drugiej edycji We Art Water Film Festival. Do udziału w międzynarodowym konkursie zaproszeni są pasjonaci kina: profesjonaliści i amatorzy, dla których problem niedoboru wody na świecie jest ważny i godny uwagi. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja We Are Water powołana z inicjatywy firmy Roca.
 

czytaj więcej
Roca: Międzynarodowy konkurs Jump the Gap rozstrzygnięty

Roca: Międzynarodowy konkurs Jump the Gap rozstrzygnięty

2013-10-25 13:13:00

Wygoda podczas codziennego użytkowania połączona z niebanalnym designem i dbałością o każdy detal - tak w skrócie można scharakteryzować „Still You” - ergonomiczną toaletę przeznaczoną dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej. Nowatorski projekt autorstwa hiszpańskich studentek Sanny Völker i Marty Cuquet okazał się bezkonkurencyjny w 5. edycji międzynarodowego konkursu Jump the Gap organizowanego przez firmę Roca. W gronie jego finalistów znalazły się również trzy projekty z Polski: Lift, watAIR oraz Exstream.

czytaj więcej
Programy natryskowe Roca Polska

Programy natryskowe Roca Polska

2013-10-14 12:37:00

Konsumenci decydując się na zakup baterii, mogą teraz wybrać jeden z zestawów marki Roca Polska i funkcjonalnie zaaranżować przestrzeń natryskową. Ekonomiczny komplet Esmai 3w1 to idealne rozwiązanie do kabiny prysznicowej. W skład zestawu wchodzą bateria umywalkowa, natryskowa bądź wannowa oraz drążek ze słuchawką natryskową bądź uchwyt ścienny ze słuchawką natryskową. Za sprawą 4-funkcyjnej słuchawki Roca oferuje odprężającą kąpiel dzięki czterem strumieniom wody.

czytaj więcej
Konkurs Roca Designer przedłużony!

Konkurs Roca Designer przedłużony!

2013-08-23 11:15:00

Termin przesyłania prac do organizowanego przez firmę Roca Polska ogólnopolskiego konkursu dla architektów wnętrz „Roca Designer”, został wydłużony do 8 września 2013 roku. Przedłużenie konkursu jest związane z dużym zainteresowaniem uczestników, przed którymi postawiono zadanie kreatywnego zaprojektowania przestrzeni łazienkowej.

czytaj więcej
< 1 2 3 >
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P