Roca

Roca w dziale informacje

Nagrody Wiadomości Wydarzenia Promocje

O firmie Roca

ROCA oferuje produkty wyposażenia łazienki, kładąc nacisk na ich design i funkcjonalność. W ofercie firmy znajdują się kompleksowe wyposażenie przestrzeni łazienkowej – ceramika, baterie, stelaże podtynkowe i przyciski, wanny, meble łazienkowe oraz dodatki, i płytki ceramiczne. Firma zatrudnia 21 100 pracowników, posiada 76 zakładów produkcyjnych i jest obecna w ponad 135 krajach na całym świecie. ROCA jest światowym liderem w swojej branży. Grupa z hiszpańskim kapitałem dominuje nie tylko na rynkach Europy, lecz także Ameryki Łacińskiej, w Indiach i Rosji. Z sukcesem działa też w Chinach, na Bliskim Wschodzie oraz wielu krajach Azji i Afryce.

Szeroka oferta mebli Roca wzbogacona o nowe propozycje

Szeroka oferta mebli Roca wzbogacona o nowe propozycje

2017-10-26 10:47:00

Funkcjonalność, elegancja, porządek i bezpieczeństwo to trendy dominujące w projektowaniu łazienki. Konsumenci przykładają coraz większą wagę do aranżacji tej przestrzeni. Nowoczesne meble łazienkowe cechuje minimalizm i oszczędność formy. Gładkie i proste kształty ułatwiają utrzymanie czystości, a możliwość schowania kosmetyków w szafkach porządkuje i odzyskuje przestrzeń w pomieszczeniu. Roca Polska, która w swoim port folio posiada szeroką ofertę mebli łazienkowych, wzbogaca je o nowe propozycje.

czytaj więcej
Roca - seria Victoria-N Family - nowoczesna organizacja przestrzeni łazienkowej

Roca - seria Victoria-N Family - nowoczesna organizacja przestrzeni łazienkowej

2017-05-08 12:02:00

Funkcjonalność, elegancja, porządek i bezpieczeństwo to trendy dominujące w projektowaniu łazienki. Klienci przykładają coraz większą wagę do aranżacji tej przestrzeni, dlatego poszukują rozwiązań łączących estetykę z wygodą użytkowania, które pozwolą także na utrzymanie porządku. Nowoczesne meble łazienkowe Roca cechuje doskonałą jakość, minimalizm i oszczędność formy. Właśnie taka jest najnowsza seria mebli łazienkowych Victoria-N Family.

czytaj więcej
Debba - więcej przestrzeni na przyjemności

Debba - więcej przestrzeni na przyjemności

2014-09-17 12:24:00

36 cm - to niespotykana dotąd głębokość zestawów umywalek z szafkami, teraz dostępna za sprawą nowej serii Debba. Zaprojektowana z pasją, najnowsza kolekcja mebli i ceramiki marki Roca, stawia na modne, ciekawe wzornictwo oraz funkcjonalność w codziennym użytkowaniu. Debba to eleganckie wykończenia, stylowe dodatki, a do tego kolory zgodne z trendami w wyposażeniu wnętrz oraz szeroka gama rozwiązań i wymiary pozwalające zaoszczędzić przestrzeń w łazience.

czytaj więcej
Roca: Zestaw mebli z umywalkami Dama-N

Roca: Zestaw mebli z umywalkami Dama-N

2014-07-17 11:07:00

Eleganckie i oryginalne kształty oraz bogata gama rozmiarów sprawia, że kolekcja Dama-N sprawdzi się idealnie w każdej przestrzeni. Czystość bryły, dopracowane detale tworzą wyjątkową i niepowtarzalną propozycję.

czytaj więcej
Nowość w ofercie ROCA - meble i ceramika Victoria Basic

Nowość w ofercie ROCA - meble i ceramika Victoria Basic

2012-10-26 11:36:00

Projektanci ROCA stworzyli kolekcję mebli łazienkowych Victoria Basic, które zamienią Twoją łazienkę w przytulne i funkcjonalne wnętrze, korespondujące z aranżacją całego domu.Seria dostępna jest w trzech kolorach pasujących do różnych styli.

czytaj więcej
Roca: Seria mebli łazienkowych Gap

Roca: Seria mebli łazienkowych Gap

2012-07-25 13:29:00

Seria Gap charakteryzuje się wysoką jakością prostym wzornictwem przystępną ceną. Bogactwo mebli i rozmiarów, oraz zintegrowane rozwiązania dają kompletną propozycje aranżacji łazienki.

czytaj więcej
Zestawy łazienkowe ROCA

Zestawy łazienkowe ROCA

2012-01-10 11:00:00

Serie ceramiki i mebli Roca to gotowe rozwiązania, łączące design, najwyższą jakość i funkcjonalność. Najciekawsze z nich to zestawy Victoria, Gap, Meridian - N i Hall. Meble Roca wykonane z dobrych materiałów, posiadają komfortowe mechanizmy samodomykające i wysokiej jakości okucia, które zapewniają trwałe użytkowanie.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P