Tece

Tece w dziale informacje

Nagrody Wydarzenia Promocje Wiadomości

O firmie Tece

Przedsiębiorstwo "TECE" Sp. z o.o. jest znanym producentem i dystrybutorem innowacyjnych produktów w zakresie techniki sanitarnej i grzewczej, specjalizującym się w produkcji wysokiej jakości systemów instalacyjnych przeznaczonych do obiektów przemysłowych oraz budownictwa ogólnego. Obecnie grupa TECE posiada 20 własnych oddziałów i przedstawicielstwa handlowe w ponad 31 krajach.

Solidna instalacja - rury do ogrzewania podłogowego TECEfloor

Solidna instalacja - rury do ogrzewania podłogowego TECEfloor

2017-06-01 08:11:34

Rury do instalacji wodnego ogrzewania podłogowego powinny charakteryzować się m.in. długą żywotnością, odpornością na korozję, zmiany temperatury i ciśnienia. Dobrze, gdy wchodzą w skład kompletnego systemu z gwarancją kompatybilności wszystkich elementów. W ofercie firmy TECE znajdziemy zarówno rury wielowarstwowe, jak i monolityczne, o jakości zgodnej z filozofią SLQ, potwierdzonej przez liczne testy laboratoryjne i niezależne instytuty.

czytaj więcej
Ukryte w kamieniu - odwodnienie liniowe TECEdrainline

Ukryte w kamieniu - odwodnienie liniowe TECEdrainline

2014-09-09 15:08:18

Odwodnienia liniowe to rozwiązania stworzone z myślą o nowoczesnych łazienkach, w których funkcję brodzika i kabiny prysznicowej pełni przestrzeń sanitarna typu walk-in. Posadzka łazienkowa wykonana z kamienia wymaga jednak odpowiednich rozwiązań instalacyjnych. Znajdziemy je w ofercie firmy TECE. TECEdrainline do kamienia naturalnego to wysokiej jakości rozwiązania, które zapewnią skuteczne odwodnienie łazienki, pozostając przy tym niewidocznymi dla oka.

czytaj więcej
Promocja na system TECEfloor przedłużona do końca września!

Promocja na system TECEfloor przedłużona do końca września!

2013-06-19 14:06:00

Innowacyjny system TECEfloor cieszy się niezmienną popularnością wśród inwestorów i wykonawców - rozwiązanie to jest bowiem jednym z najlepiej dopracowanych pod względem konstrukcyjnym i wytrzymałościowym elementów nowoczesnego systemu ogrzewania podłogowego. Dodatkowo od niedawna atrakcyjność produktu marki TECE zwiększa możliwość otrzymania w prezencie od firmy profesjonalnej odzieży roboczej. Tych, którzy jeszcze nie zdążyli skorzystać z rozpoczętej w kwietniu 2013 roku promocji, z pewnością ucieszy informacja, że firma TECE przedłuża akcję do końca września 2013.

czytaj więcej
TECE w Seal System - koalicja na rzecz szczelności

TECE w Seal System - koalicja na rzecz szczelności

2013-05-15 20:07:00

Rynek uszczelnień zespolonych jest niezwykle szeroki, a jego oferta produktowa bardzo bogata. Różnorodność dostępnych rozwiązań powoduje, że inwestorom trudno odnaleźć kompatybilne elementy gwarantujące szczelność instalacji i tym samym prawidłowe jej funkcjonowanie. Z uwagi na tego rodzaju problemy powstał Seal System, który łączy wyroby 18 renomowanych producentów systemów uszczelniających z 8 markami profesjonalnej techniki domowej. W gronie twórców innowacyjnych rozwiązań instalacyjnych nie mogło zabraknąć firmy TECE.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P