Roben

Roben w dziale informacje

Nagrody Promocje Wydarzenia Wiadomości
Wnętrze w męskim stylu

Wnętrze w męskim stylu

2015-06-23 11:41:00

Mężczyźni lubią wnętrza, które podkreślają ich charakter, wyrażają ich osobowość oraz mówią o ich zainteresowaniach. Dobrze się czują w surowych loftach, ale cenią też naturalne materiały wykończeniowe.

czytaj więcej
Doskonałe tło - biała cegła

Doskonałe tło - biała cegła

2015-06-12 12:50:00

Dobrze czujemy się w jasnych wnętrzach. A to dlatego, że wydają się bardziej przestronne i lepiej doświetlone. Poza tym biel to druga czerń - jest ponadczasowa. Jednak zwykła biała ściana może wydawać się nudna i banalna. Warto, by miała strukturę, np. cegłę, która ociepli przestrzeń i nada jej charakteru.

czytaj więcej
Wnętrza inaczej

Wnętrza inaczej

2012-10-29 15:47:00

Wystrój wnętrza znacząco wpływa na nastrój przebywających w nim osób. Przekonujemy się o tym szczególnie w okresie jesienno-zimowym, kiedy niskie temperatury i nieprzyjazna aura sprawiają, że jeszcze więcej czasu spędzamy w pomieszczeniach. Może to więc dobry moment, żeby urozmaicić domową przestrzeń?

czytaj więcej
Cegła we wnętrzu - efekt murowany

Cegła we wnętrzu - efekt murowany

2012-09-28 13:19:00

Mimo dużego wyboru produktów, wzorów i kolorów przeznaczonych do aranżacji wnętrz, niełatwo znaleźć materiały, które wyróżnią dane mieszkanie czy dom spośród innych. Poszukując niecodziennych rozwiązań, warto przyjrzeć się możliwościom, jakie daje klinkier.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P