Koło

Koło w dziale informacje

Wydarzenia Wiadomości Promocje Nagrody

O firmie Koło

Sanitec KOŁO jest wiodącym producentem i dystrybutorem wyrobów wyposażenia łazienek w Polsce. W ofercie firmy są wyroby marki KOŁO i Keramag, m.in.: ceramika i meble łazienkowe, wanny i brodziki akrylowe, kabiny prysznicowe oraz systemy instalacyjne.

Łazienka, którą łatwo posprzątasz - zobacz, jak ją urządzić

Łazienka, którą łatwo posprzątasz - zobacz, jak ją urządzić

2016-07-26 11:37:00

Czystość w łazience to niezwykle istotna kwestia, to w niej zaczynamy i kończymy każdy dzień. To także przestrzeń dostępna dla gości, dlatego warto urządzić ją tak, by nie tylko łatwo i szybko się ją sprzątało, ale także, by utrzymanie w niej porządku nie stanowiło problemu. Zobacz, jak zaaranżować pomieszczenie, by tak powszechne w łazience: brud, kamień, osad, zacieki i skupiska bakterii się w niej nie zadomowiły.  

czytaj więcej
Technic GT - stelaż podtynkowy  nowość w ofercie KOŁO

Technic GT - stelaż podtynkowy nowość w ofercie KOŁO

2013-11-19 13:40:00

Stelaże KOŁO Technic GT to kolejny krok w stronę nowoczesnej łazienki, spełniającej najwyższe standardy jakości. W łazience widoczny jest wprawdzie tylko elegancki przycisk spłukujący, ale to, co ukryte w ścianie jest nie mniej ważne.

czytaj więcej
Czar Koła w łazience - Preciosa 2 marki Keramag Design

Czar Koła w łazience - Preciosa 2 marki Keramag Design

2013-09-06 13:44:00

Preciosa to po hiszpańsku piękna. Elegancja, proste bryły, chromowane uchwyty szafek o charakterystycznym, okrągłym kształcie - oto piękno zaklęte w serii ceramiki i mebli Preciosa 2 marki Keramag Design.

czytaj więcej
Nowy stelaż Slim marki Koło

Nowy stelaż Slim marki Koło

2012-02-15 13:20:00

Coraz częściej, zamiast tradycyjnych kompaktowych WC, łazienki wyposażane są w wiszące miski ustępowe. Ich instalacja wymaga montażu stelaża podtynkowego. KOŁO do swojej oferty wprowadza nowy model stelaża SLIM dostosowany do niewielkich przestrzeni. Wiszące miski ustępowe wpływają na zwiększenie estetyki łazienki oraz ułatwiają utrzymanie jej w czystości. Mogą być zainstalowane np. nieco wyżej, co ułatwi korzystanie przez osoby starsze lub niepełnosprawne.

czytaj więcej
Koło - nowy stelaż podtynkowy SLIM do WC

Koło - nowy stelaż podtynkowy SLIM do WC

2012-01-17 11:15:00

KOŁO wprowadza do oferty stelaży do misek ustępowych wiszących - nowy stelaż SLIM dostosowany do niewielkich przestrzeni.Stelaż SLIM sprawdzi się w małych łazienkach dzięki jego małej głębokości. Przy spełnieniu odpowiednich warunków, jego zabudowa zajmuje tylko 97 mm.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P