Koło

Koło w dziale informacje

Wydarzenia Wiadomości Promocje Nagrody

O firmie Koło

Sanitec KOŁO jest wiodącym producentem i dystrybutorem wyrobów wyposażenia łazienek w Polsce. W ofercie firmy są wyroby marki KOŁO i Keramag, m.in.: ceramika i meble łazienkowe, wanny i brodziki akrylowe, kabiny prysznicowe oraz systemy instalacyjne.

Trzy sposoby na umywalkę

Trzy sposoby na umywalkę

2017-07-07 07:14:00

Remonty i aranżacja domu spędzają sen z powiek wszystkim, którzy muszą się z tym zmierzyć… Projektując łazienkę, coraz więcej osób zwraca uwagę na to, jak zaaranżowana będzie strefa umywalki. Sprawdzamy przede wszystkim  ogólną funkcjonalność pomieszczenia oraz ilość miejsca niezbędną do przechowywania rzeczy. Szukamy najlepszego sposobu na aranżację umywalki, zgodnego ze swoimi preferencjami. Nie bez znaczenia jest również wzornictwo.

czytaj więcej
Nowości w serii KOŁO MODO

Nowości w serii KOŁO MODO

2016-04-28 11:18:00

Seria KOŁO MODO, to kompletne wyposażenie łazienki, pozwalające na aranżację dostosowaną do potrzeb użytkownika i projektu. Seria do tej pory oferowała wyłącznie umywalki meblowe i dopasowane do nich szafki podumywalkowe, a od maja zostanie uzupełniona o miskę WC i bidet wiszący oraz deski sedesowe.

czytaj więcej
Niebanalne aranżacje z kolorowymi akcentami

Niebanalne aranżacje z kolorowymi akcentami

2016-03-29 13:43:00

Biała łazienka, choć modna, stanowi aranżacyjne wyzwanie. Warto jednak je podjąć, ponieważ biel potrafi zdziałać cuda. Małą łazienkę optycznie powiększy, a dla dużej jest idealnym tłem do tego, by wypełnić ją kolorowymi dodatkami. Marka KOŁO przygotowała kilka propozycji, które zainspirują do zmiany wystroju łazienki. 

czytaj więcej
Sposób na łazienkę: plac zabaw

Sposób na łazienkę: plac zabaw

2015-12-09 07:39:00

Stado gumowych kaczek, duża, ciepła wanna czy wspólne składanie ręczników - co sprawia, że łazienka jest doskonałym miejscem zabaw z dziećmi?

czytaj więcej
Bezwodne pisuary KOŁO i KERAMAG - ekonomia  i podwyższony standard obiektów publicznych

Bezwodne pisuary KOŁO i KERAMAG - ekonomia i podwyższony standard obiektów publicznych

2015-07-09 14:02:00

„Zielone”, bezwodne pisuary zapewniają sprawne funkcjonowanie toalet w obiektach publicznych, obniżają koszt utrzymania inwestycji, dbają o środowisko naturalne, podnoszą standard higieny. KOŁO CERO, KERAMAG CENTAURUS i KERAMAG RENOVA NR1 PLAN to innowacyjne pisuary, niezastąpione w aranżacji toalet nowoczesnych eko-inwestycji.

czytaj więcej
Rimfree - czyste piękno w wielu odsłonach

Rimfree - czyste piękno w wielu odsłonach

2014-12-17 07:34:00

Oryginalne Rimfree rozwiązanie zapewnia łatwość utrzymania higieny. Chronione patentem rozwiązanie zapewnia łatwość utrzymania higieny.To także wyjątkowy design w wielu odsłonach. Marki KOŁO, KERAMAG i KERAMAG DESIGN oferują aż trzynaście różnych modeli nowatorskich misek. to miski WC całkowicie pozbawione kołnierza.

czytaj więcej
Rimfree - wysokie standardy higieny dla każdej łazienki (wideo)

Rimfree - wysokie standardy higieny dla każdej łazienki (wideo)

2014-11-14 09:46:00

Określenie Rimfree to połączenie dwóch angielskich słów „rim”, które oznacza kołnierz, rant, obrzeże oraz „free”, czyli wolny od. Tak powstała nazwa miski WC bez kołnierza. Oryginalne Rimfree to jednak dużo więcej niż tylko uproszczenie formy ceramiki. To przede wszystkim łatwość utrzymania higieny. Po prostu czysty geniusz.

czytaj więcej
XENO2 - naturalnie piękna

XENO2 - naturalnie piękna

2014-10-07 09:51:00

Ceramika i meble łazienkowe z kolekcji XENO2 marki Keramag Design to nowe spojrzenie na wzornictwo, które łączy piękno i harmonię płynące prosto z natury z innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi. Klasyka, która zaskakuje. Geometria, która wymyka się równaniom. Spokój, który uwodzi.

czytaj więcej
Nova Pro Pico do łazienki gościnnej

Nova Pro Pico do łazienki gościnnej

2014-04-30 13:30:00

Domy i apartamenty zazwyczaj mają dwie lub więcej łazienek. Jedna z nich może być przeznaczona dla odwiedzających gości oraz gospodarzy przebywających w strefie pobytu dziennego mieszkania lub domu. Taka łazienka wcale nie musi być duża. Do niewielkich wnętrz doskonale będzie pasowała np. najnowsza seria ceramiki łazienkowej KOŁO Nova Pro Pico.

czytaj więcej
LIFE! - nowość w ofercie KOŁO

LIFE! - nowość w ofercie KOŁO

2014-04-10 16:41:00

Ceramika serii LIFE! uwodzi prostymi zaokrąglonych krawędziami i wygodnymi, ergonomicznymi rozwiązaniami. - Ma nowoczesną miękką formę geometryczną i zachowuje delikatną równowagę proporcji także w relacjach między ceramiką i meblami łazienkowymi. - mówi Robin Platt, angielski projektant umywalek.- Miękka, górna krawędź umywalek nadaje im charakterystycznego wyrazu i jest jednocześnie na tyle neutralna, aby pasować do wnętrz różnego typu. - dodaje Platt.

czytaj więcej
< 1 2 3 >
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2017, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P