Vileda

Vileda w dziale sypialnia

Tekstylia / pościel

Vileda w dziele kuchnia

Inne Akcesoria kuchenne

Vileda w dziele łazienka

Inne
Sprytne sposoby na suszenie prania w domu

Sprytne sposoby na suszenie prania w domu

2017-10-10 12:47:00

Gdy na dworze deszcz i coraz niższe temperatury, wyprane ubrania muszą schnąć w domu. Jak sprawić, by było to jak najmniej uciążliwe dla mieszkańców i nie groziło pojawieniem się pleśni w mieszkaniu? Oto kilka sposobów na sprawne wysuszenie prania nawet w najmniejszej domowej przestrzeni.

czytaj więcej
Jak prasować szybko i skutecznie - poznaj 7 sprawdzonych sposobów

Jak prasować szybko i skutecznie - poznaj 7 sprawdzonych sposobów

2017-05-25 09:36:00

Nie bez przyczyny prasowanie uplasowało się bardzo wysoko na liście najmniej lubianych czynności domowych. Trudne zagniecenia, wymagające materiały, sterta prania… u wielu takie widoki wzbudzają niechęć i rezygnację. Powodem takiej sytuacji jest brak wcześniejszego przygotowania, które rozpoczyna się już podczas prania. Co zatem zrobić, aby ułatwić sobie prasowanie i przyspieszyć cały proces? Sprawdźcie nasze sposoby!

czytaj więcej
Zima podłogom niestraszna: Jak sprzątać szybko i skutecznie

Zima podłogom niestraszna: Jak sprzątać szybko i skutecznie

2017-02-20 14:28:00

Zimą mycie podłóg raz w tygodniu zdecydowanie nie zda egzaminu. Trzy największe zmory mroźnej aury - sól, piasek i woda - niemalże każdego dnia zdobią podłogę w przedpokoju, a ich usuwanie z powodzeniem można dodać do rutynowych prac codziennych. Dbałość o nieskazitelne podłogi nie musi być jednak walką z wiatrakami, jeśli wykorzystamy kilka prostych sztuczek, a pod ręką będziemy mieć odpowiednie akcesoria.

czytaj więcej
Meble drewniane i drewnopodobne - jak czyścić

Meble drewniane i drewnopodobne - jak czyścić

2016-02-18 11:11:00

Masz w domu meble drewniane, lakierowane, woskowane, fornirowe, a może drewnopodobne? Niezależnie od sposobu wykończenia, każdy z nich straci na atrakcyjności, jeżeli odpowiednio wcześniej nie zadbasz o właściwą pielęgnację. Podpowiadamy więc, jak czyścić różne rodzaje drewna tak, aby zapewnić piękny połysk oraz ochronę przed śladami codziennego użytkowania.

czytaj więcej
Czy podłoga z drewna wymaga specjalnej pielęgnacji

Czy podłoga z drewna wymaga specjalnej pielęgnacji

2015-09-07 10:38:00

Drewniana podłoga to nie tylko wysoki komfort użytkowania, ale także piękne dopełnienie wnętrza. Gdy zainwestujemy w ten surowiec, a dobrze wiemy że nie należy do najtańszych, warto uzbroić się w dodatkową wiedzę na temat jego utrzymania oraz pielęgnacji. Jak się okazuje, zachowanie podłogi z drewna w idealnym stanie nie musi być ani wymagające, ani kosztowne.

czytaj więcej
Na wysoki połysk

Na wysoki połysk

2015-02-09 15:35:00

Walka z zabrudzeniami podłóg często zdaje się nie mieć końca. Trudno uniknąć zbierającego się w zakamarkach kurzu czy przynoszonych z zewnątrz piasku lub śladów ziemi, ale możemy sprawić, by sprzątanie przebiegało sprawniej. Wystarczy zaopatrzyć się w nasączane ściereczki do podłóg.

czytaj więcej
Pomocnicy w porządkach  - prosto z Praktikera

Pomocnicy w porządkach - prosto z Praktikera

2015-02-03 09:50:00

Poświęcasz na sprzątanie każdą wolną chwilę? A może wręcz przeciwnie jesteś królową bałaganu? Niezależnie od odpowiedzi - pamiętaj, sprzątanie może być łatwe i przyjemne i wcale nie musi zajmować wiele czasu. Wystarczy tylko zaopatrzyć się w kilka przydatnych sprzętów i przestrzegać paru podstawowych zasadach.

czytaj więcej
Srebro na wagę złota - rewolucja w sprzątaniu od Viledy

Srebro na wagę złota - rewolucja w sprzątaniu od Viledy

2013-02-28 14:31:00

Niszczy grzyby i pleśnie, zabija pasożyty, odkaża powierzchnie zewnętrzne - mowa o srebrze koloidalnym, którego aktywne jony wykorzystano w nowym produkcie Viledy. Ścierki 3D Odor Stop nie tylko usuwają zabrudzenia, ale także likwidują ponad 99% bakterii, grzybów, wirusów i pleśni. Dzięki temu produkt nawet po kilkukrotnym użyciu zachowuje swoją świeżość!

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2017, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P