Ariston

Ariston w dziele łazienka

Inne

Ariston w dziale informacje

Promocje Wiadomości Nagrody
Aplikacja mobilna ułatwiająca wybór urządzenia Ariston

Aplikacja mobilna ułatwiająca wybór urządzenia Ariston

2015-07-09 15:46:00

Zaawansowane technologie multimedialne pewnym krokiem wchodzą do świata urządzeń grzewczych. Pionierem nowoczesnych rozwiązań w branży jest firma Ariston, która na początek postanowiła ułatwić życie architektom i projektantom wnętrz. Dzięki pomysłowej aplikacji, przy pomocy urządzenia mobilnego i drukarki można w ciągu kilku chwil przekonać się, jak w planowanej aranżacji zaprezentuje się designerski podgrzewacz wody Ariston Velis Plus.

czytaj więcej
Podgrzewacz wody idealny

Podgrzewacz wody idealny

2015-05-06 15:51:00

Podgrzewacze wody już dawno przestały być niezgrabnymi i niebezpiecznymi urządzeniami spełniającymi jedynie funkcję użytkową. Dziś są ergonomicznymi i nowoczesnymi technologicznie produktami, czego najlepszym potwierdzeniem jest Velis Plus - nowość marki Ariston.

czytaj więcej
Ariston Thermo - świadomy wybór dobra nowości Ariston

Ariston Thermo - świadomy wybór dobra nowości Ariston

2013-12-17 12:58:00

Dzisiejszy świat wymaga od konsumentów przemyślanych zakupów. Jak dowodzą sondaże, chcemy oszczędzać i żyć w zgodzie ze środowiskiem. Szukamy innowacyjnych rozwiązań i świadomie decydujemy się na dany produkt. I właśnie dla takich konsumentów - świadomych i rozważnych - firma Ariston oferuje swoje nowe produkty: gazowy przepływowy podgrzewacz wody FAST EVO, kompaktowy kondensacyjny kocioł gazowy GENUS PREMIUM EVO oraz podgrzewacz wody z pompą ciepła NUOS PRIMO.

czytaj więcej
KAIROS - energia słoneczna w każdym domu : System solarny od Ariston Thermoa

KAIROS - energia słoneczna w każdym domu : System solarny od Ariston Thermoa

2013-11-21 10:50:00

„Tyle słońca w całym mieście” - tak śpiewała przed laty Anna Jantar o szczęśliwie zakochanych. Dzisiaj słowa piosenki idealnie nadają się do promocji zdrowego, ekologicznego, a przede wszystkim taniego źródła energii, jakim jest słońce. Przy zastosowaniu odpowiednich instalacji możemy cieszyć się ciepłą wodą dostępną przez cały rok. Niezawodne w tej sytuacji będę urządzenia z gamy Kairos.

czytaj więcej
Ariston Thermo:  Podgrzewacz wody z pompą ciepła  - Nuos Prim

Ariston Thermo: Podgrzewacz wody z pompą ciepła - Nuos Prim

2013-10-22 11:47:00

Nowość wśród podgrzewaczy wody z pompą ciepła firmy Ariston Thermo. NUOS PRIMO dostępny jest w zintegrowanej wersji wiszącej o pojemności 80 oraz 100 litrów. COP urządzenia wynosi 3 (zgodnie z EN 255-3), zaś jego działanie w trybie pompy ciepła odbywa się w przedziale temperatur od 10°C do 40°C.

czytaj więcej
Ariston NUOS PRIMO - podgrzewacz wody z pompą ciepła powietrze

Ariston NUOS PRIMO - podgrzewacz wody z pompą ciepła powietrze

2013-10-15 12:43:00

Urządzenia NUOS wykorzystują darmową energię zawartą w powietrzu do produkcji ciepłej wody. W klasycznych podgrzewaczach grzałka włączana jest zawsze, gdy wymagana jest ciepła woda. W pompach z serii NUOS prąd pobierany jest jedynie w momencie gdy w otoczeniu pompy panuje niska temperatura, natomiast w codziennej pracy energia elektryczna potrzebna jest jedynie do zasilenia wentylatora i sprężarki. Średni COP podgrzewaczy NUOS wynosi 3, dlatego efektywność tych urządzeń pozwala z 1kW „włożonej” energii elektrycznej otrzymać aż 3kW energii cieplnej. Stosunek ten gwarantuje bardzo niskie koszty eksploatacyjne podczas produkcji ciepłej wody użytkowej i w efekcie zapewni oszczędności sięgające nawet 75%! Wydatki poniesione na zakup podgrzewacza wody z pompą ciepła marki Ariston mogą się zwrócić już po 4 latach użytkowania.

czytaj więcej
Tradycyjne kotły gazowe Ariston - Komfort według upodobań

Tradycyjne kotły gazowe Ariston - Komfort według upodobań

2013-10-07 10:47:00

Popularność gazu ziemnego systematycznie wzrasta. Jest to efekt dość niskiej ceny oraz łatwego dostępu do tego rodzaju paliwa, a także coraz bezpieczniejszych i wydajniejszych urządzeń grzewczych. Wśród Polaków prym wiodą tradycyjne kotły gazowe, które obecnie zagospodarowują ok. 60% rynku.

czytaj więcej
Ciepło dla domu - kotły gazowe Ariston

Ciepło dla domu - kotły gazowe Ariston

2013-10-02 10:10:00

Żaden dom, czy mieszkanie nie może istnieć bez ciepła, które ogrzewa wnętrze i wodę. Systemy grzewcze firmy Ariston, to nowoczesne rozwiązania pomagające dbać o to, by cztery ściany wypełniły się ciepłem i stały prawdziwym domem.

czytaj więcej
Konkurs AristonThermo Polska rozstrzygnięty!

Konkurs AristonThermo Polska rozstrzygnięty!

2013-09-27 10:50:00

Zakończył się II etap konkursu organizowanego przez Ariston Thermo Polska: „Rozwiń nazwę NUOS i wygraj!” Konkurs skierowany był do wszystkich osób zainteresowanych tematyką urządzeń grzewczych, które rozważają zakup podgrzewacza do wody użytkowej.

czytaj więcej
Gazowe kotły kondensacyjne od Ariston Thermo

Gazowe kotły kondensacyjne od Ariston Thermo

2013-08-23 11:00:00

Zwykłe kotły, spalając gaz, emitują spaliny o bardzo wysokiej temperaturze (powyżej 100°C), co sprawia, że wraz z nimi ulatuje duża część energii możliwej do zagospodarowania. Zatem pieniądze przeznaczone na paliwo i energię niekoniecznie przynoszą nam tyle korzyści, ile mogą. Kotły kondensacyjne kondensują (stąd ich nazwa) parę wodną ze spalin, odzyskując dodatkową porcję ciepła do wykorzystania. Sprawia to, że do uzyskania tej samej ilości energii cieplnej potrzebują mniej gazu. W dodatku wszystkie kotły kondensacyjne spalają gaz w zamkniętej komorze, pobierając potrzebny do tego procesu tlen z powietrza na zewnątrz budynku.

czytaj więcej
< 1 2 >
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P