Minka
Urządzamy pokój dla ucznia

Urządzamy pokój dla ucznia

2014-08-08 09:45:00

Od dawna wiadomo, że najlepszą formą edukacji jest łączenie nauki z zabawą. Dzięki temu dziecko w łatwy i przyjemny sposób przyswaja wiedzę. Jak zatem urządzić pokój malucha, by stał się dla dziecka inspiracją do zdobywania nowych wiadomości i poszerzania swoich zainteresowań?

czytaj więcej
Letnia metamorfoza w pokoju dziecka

Letnia metamorfoza w pokoju dziecka

2014-07-15 11:50:00

Wakacje dla dzieci to nie tylko czas odpoczynku od nauki, ale przede wszystkim niezapomnianych przygód, ciekawych podróży i zawierania przyjaźni. Pokój dziecka również może się stać przestrzenią do fascynujących zabaw. Wystarczy niewielka metamorfoza, by sprawić radość najmłodszym.

czytaj więcej
Mięta w dekoracji ścian

Mięta w dekoracji ścian

2013-06-11 14:52:00

Przez lata zapomniana i traktowana marginalnie, w ubiegłym roku mięta przebojem wdarła się na światowe wybiegi. Od tego czasu nie traci na popularności i szturmem zdobywa kolejne sklepy, drogerie i zakłady jubilerskie. Miętowy szał ogarnął także projektantów wnętrz. Zaczęło się niewinnie od dodatków, dziś przyszedł czas na ściany pokryte miętowymi ekotapetami Minka.

czytaj więcej
Naturalne płótno ścienne firmy Minka

Naturalne płótno ścienne firmy Minka

2013-03-20 13:59:00

Ekologiczny trend w aranżacji wnętrz jest coraz bardziej widoczny. Modne są kolory ziemi, do głosu dochodzą również naturalne materiały. Do takich należy płótno firmy Minka, którym możemy ozdobić nasze ściany. Kolory ziemi od zawsze gościły we wnętrzach. Zdaje się jednak, że obecnie wracają na salony. Do woli możemy przebierać w złamanych bielach, piaskowych beżach i oliwkowo-szarych brązach. Taka paleta barw stanowią bezpieczne tło dla mebli i dodatków, niejednokrotnie podkreślając i wydobywając z nich ich naturalnie piękny kolor.

czytaj więcej
Ekologiczne tapety we wnętrzach

Ekologiczne tapety we wnętrzach

2013-02-19 13:33:00

Tapety to jedne z najchętniej wybieranych elementów zdobiących ściany. Decydując się na taką dekorację naszego wnętrza, możemy przebierać w setkach wzorów i kolorów. Warto jednak zwrócić uwagę nie tylko na modny design, ale także na sposób wykonania oraz skład materiału.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P