UST-M

UST-M w dziale pokój

Inne

UST-M w dziele łazienka

Sprzęt AGD Inne Baterie łazienkowe

UST-M w dziale informacje

Wydarzenia Wiadomości

O firmie UST-M

Firma UST-M Sp. z o.o. to polski producent filtrów do wody, systemu centralnego odkurzania i instalacji sanitarnych. UST-M posiada w swojej ofercie filtry do użytku domowego i przemysłowego, pozwalające w prosty i ekonomiczny sposób poprawić jakość wody. Oferowany przez firmę komfortowy system centralnego odkurzania Vacu USM jest przyjazny dla alergików i pomaga utrzymać porządek bez dużego wysiłku i zbędnego hałasu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wysoko wykwalifikowanej kadrze oraz nowoczesnemu parkowi maszynowemu produkty firmy to gwarancja najwyższego bezpieczeństwa i jakości, a także przykłady innowacyjnych rozwiązań służących zdrowiu i komfortowi użytkowników. Nazwy produktów oraz ich znaki graficzne są zastrzeżone.

Kurz, który nigdy nie wraca - dzięki gniazdu wyrzutowemu Vacu USM

Kurz, który nigdy nie wraca - dzięki gniazdu wyrzutowemu Vacu USM

2014-01-14 15:11:00

UST-M, producent Vacu USM - jedynego produkowanego w Polsce systemu centralnego odkurzania - jako pierwsza i, do dziś, jedyna na świecie, wprowadziła do swojej oferty gniazda wyrzutowe w różnych kolorach. Jest to szczególnie istotne, kiedy chcemy dopasować ten element systemu do koloru elewacji.

czytaj więcej
UST-M: (w)Murowana redukcja kurzu - elementy instalacyjne Vacu USM

UST-M: (w)Murowana redukcja kurzu - elementy instalacyjne Vacu USM

2013-10-10 11:59:00

Rewolucyjność centralnych odkurzaczy polega na tym, że cały system instalacyjny ukryty jest w ścianach budynku. To właśnie tam znajdują się wszystkie rury i kształtki, którymi kurz odprowadzany jest do jednostki centralnej. Jedynym polskim producentem elementów instalacyjnych centralnego odkurzania jest firma UST-M.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P