UST-M

UST-M w dziale pokój

Inne

UST-M w dziele łazienka

Sprzęt AGD Inne Baterie łazienkowe

UST-M w dziale informacje

Wydarzenia Wiadomości

O firmie UST-M

Firma UST-M Sp. z o.o. to polski producent filtrów do wody, systemu centralnego odkurzania i instalacji sanitarnych. UST-M posiada w swojej ofercie filtry do użytku domowego i przemysłowego, pozwalające w prosty i ekonomiczny sposób poprawić jakość wody. Oferowany przez firmę komfortowy system centralnego odkurzania Vacu USM jest przyjazny dla alergików i pomaga utrzymać porządek bez dużego wysiłku i zbędnego hałasu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wysoko wykwalifikowanej kadrze oraz nowoczesnemu parkowi maszynowemu produkty firmy to gwarancja najwyższego bezpieczeństwa i jakości, a także przykłady innowacyjnych rozwiązań służących zdrowiu i komfortowi użytkowników. Nazwy produktów oraz ich znaki graficzne są zastrzeżone.

Kiedy niezbędne są filtry prysznicowe

Kiedy niezbędne są filtry prysznicowe

2015-08-25 11:26:00

Woda jest niezbędnym elementem życia, podstawą naszej diety oraz codziennej higieny naszego ciała. Chcąc zadbać o zdrowie naszego organizmu i pozbyć się szkodliwych pierwiastków, które znajdują się w wodzie, powinniśmy stosować szeroko dostępne metody uzdatniania. Jedną z nich są np. filtry prysznicowe.

czytaj więcej
Dla włosów i skóry - filtr prysznicowy UST-M

Dla włosów i skóry - filtr prysznicowy UST-M

2014-05-14 09:23:00

Woda, której używamy do kąpieli, często zawiera chlor i substancje chloropochodne. Mają one negatywny wpływ na naszą skórę i włosy. Rozwiązaniem tego problemu może być prosty, niedrogi filtr prysznicowy, znajdujący się w ofercie firmy UST-M.

czytaj więcej
Miękka czy twarda? TEST-T od firmy UST-M

Miękka czy twarda? TEST-T od firmy UST-M

2014-02-27 13:45:00

Przesuszone włosy i skóra? Biały osad na szklankach? Słaba wydajność mydła, proszku do prania czy płynu do mycia naczyń? Te symptomy mogą oznaczać, że woda, z której korzystasz, jest zbyt twarda. Kolejną konsekwencją może być np. zniszczenie grzałki w pralce, co sprawi, że sprzęt przestanie działać. Twarda woda może także zaszkodzić kotłowi CO. Żeby do tego nie dopuścić, sprawdź twardość swojej wody przy pomocy TEST-u-T od firmy UST-M i dobierz odpowiedni filtr.

czytaj więcej
UST-M: Zmiękczacze - kiedy, po co i jak

UST-M: Zmiękczacze - kiedy, po co i jak

2014-02-21 14:10:00

Stacje zmiękczające, zwane częściej zmiękczaczami, to duże urządzenia uzdatniające, służące wyeliminowaniu z wody nadmiaru związków wapnia i magnezu. Ich zakup to przeważnie poważna inwestycja (przeciętna cena zmiękczacza to ok. 1500 zł brutto), niezbędna przede wszystkim wtedy, kiedy woda, z której korzystamy, przekracza polską normę zawartości wapna i magnezu.

czytaj więcej
Przedłużamy życie pralki. - poradnik UST-M

Przedłużamy życie pralki. - poradnik UST-M

2013-10-25 10:43:00

O tym, jak bardzo jest potrzebna, często myślimy dopiero wtedy, kiedy się zepsuje. A wystarczy odpowiednio ją użytkować, żeby służyła nam jeszcze długo po upływie okresu gwarancji. Wśród czynników, które najbardziej szkodzą pralce, wymienić można krótkie odstępy między praniami, przepełnianie bębna czy twardą wodę.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2017, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P