Effector

Effector w dziale informacje

Wydarzenia Wiadomości Nagrody
Nowe listwy w ofercie marki Effector

Nowe listwy w ofercie marki Effector

2017-10-05 07:41:00

Kolekcja Standard firmy Effector ma nowe listwy i profile: kątownik schodowy z aluminium, wyposażony we  wkładkę antypoślizgową oraz listwy dylatacyjne do szybkiego montażu. Listwy dylatacyjne pomogą zniwelować różnice w wysokości pomiędzy posadzkami z różnych materiałów, a profil schodowy zwiększy bezpieczeństwo na schodach ceramicznych.

czytaj więcej
Nowości w kolekcji Queen

Nowości w kolekcji Queen

2015-11-19 08:46:00

Kolekcja Queen to szczególna propozycja  w ofercie firmy Effector.  Systematycznie rosnąca popularność tego produktu sprzyjała rozwojowi gamy profili. Oczekiwania inwestorów poszukujących eleganckich, a zarazem praktycznych listew cokołowych  były zaspokajane przez coraz to nowsze propozycje kolorystyczne. Od kilku lat seria Queen poszerza się o gamę odcieni, które idealnie odzwierciedlają najważniejsze trendy, panujące w podłogach drewnianych i panelach.

 

czytaj więcej
Jak solidnie i szybko położyć wykładzinę

Jak solidnie i szybko położyć wykładzinę

2015-07-17 11:35:00

Podczas remontów oraz wykańczania wnętrz zależy nam na tym, by układanie podłogi przebiegało sprawnie i szybko, a wszystkie elementy wykończenia doskonale ze sobą współgrały. Do szerokiej oferty profili serii Standard marki Effector dołączył system elementów aluminiowych umożliwiający bezproblemowe układanie posadzek i wykładzin grubości od 2 do 5 mm.

czytaj więcej
Effector: Finał plebiscytu "Kobiety Branży Stolarki"

Effector: Finał plebiscytu "Kobiety Branży Stolarki"

2015-02-19 09:41:00

 VII Konwentowi Stolarki towarzyszyło podsumowanie konkursu ‘Kobiety Branży Stolarki’. W finale plebiscytu znalazło się osiem Pań, które pracując w przedsiębiorstwach związanych z tą specjalnością osiągnęły znaczące sukcesy. Jedną z nagrodzonych laureatek ‘Kobiet Branży Stolarki’ została Małgorzata Kruk - dyrektor marketingu w firmie Effector. Między innymi jej działania spowodowały, że firma jest coraz lepiej rozpoznawalna na arenie krajowej i międzynarodowych rynkach.

czytaj więcej
Effector na Wystawie Budownictwa Energooszczędnego

Effector na Wystawie Budownictwa Energooszczędnego

2014-10-14 12:42:00

Na Konferencji Budownictwa Energooszczędnego, połączonej z wystawą produktów pasywnych, która odbyła się 19 września 2014 r. w Centrum Kongresowym Targów Kielce swoje innowacyjne wyroby oferowała m.in. firma Effector. Prezentacja towarzyszyła jesiennym targom materiałów budowlanych i wyposażenia wnętrz „Dom i Wnętrze"

czytaj więcej
Nowe odcienie listew wykończeniowych z kolekcji Queen

Nowe odcienie listew wykończeniowych z kolekcji Queen

2014-09-30 09:55:00

Kluczowe, a jednocześnie bardzo praktyczne zadanie listew przypodłogowych Queen polega na przysłonięciu szczeliny, jaka powstaje pomiędzy ułożoną podłogą a ścianą. Dodatkowo jej zastosowanie umożliwia ukrycie pod profilem przewodów elektrycznych bądź telefonicznych. Listwy z kolekcji Queen doskonale współgrają z podłogą oraz podkreślają urodę i charakter całego wnętrza. Oferta obejmuje szeroką gamę kolorystyczną profili marki Effector, obecnie wzbogaconą o dwa nowe odcienie: czarny i szary dąb.

czytaj więcej
Dekoracyjne szyby emaliowane z oferty Effect Glass

Dekoracyjne szyby emaliowane z oferty Effect Glass

2014-08-20 09:52:00

Coraz szersze zastosowanie w budownictwie, wyposażeniu wnętrz i dekoracji znajduje szkło emaliowane. Dzieje się tak m.in. dzięki właściwościom tego tworzywa, takim jak bezpieczeństwo w użytkowaniu, odporność na różnice temperatur i wytrzymałość na zginanie.

czytaj więcej
Podnoszono-przesuwne drzwi tarasowe Eden

Podnoszono-przesuwne drzwi tarasowe Eden

2014-07-25 09:28:02

Tarasowe drzwi podnoszono-przesuwne Eden Effect zapewniają użytkownikom duży komfort użytkowania, regulują klimat w pomieszczeniach oraz doświetlają wnętrza. Wykorzystanie takiego rozwiązania w inwestycji minimalizuje nie tylko koszty ogrzewania zimą, ale również częstotliwość używania klimatyzacji w okresie letnim.

czytaj więcej
Konwent Stolarki: 4 powody do dumy

Konwent Stolarki: 4 powody do dumy

2014-04-23 09:12:00

Osiem dni szkoleń i prezentacji w 4 miastach Polski, ok. 500 uczestników, kilkudziesięciu ekspertów i fachowców, dziesiątki godzin pokazów, merytorycznych dyskusji i profesjonalnego doradztwa - tak w skrócie można podsumować Projekt Akademia Stolarki VIP, w ramach, którego odbyły się cztery Konwenty Stolarki.

czytaj więcej
System do produkcji okien drewniano-aluminiowych

System do produkcji okien drewniano-aluminiowych

2014-04-22 15:40:00

Okna drewniano-aluminiowe są coraz popularniejsze. Klienci decydują się na stolarkę tego typu ze względu na walory dekoracyjne ale również wysoką jakość wykonania oraz trwałość. Drewniano- aluminiowy system do produkcji okien Optima to atrakcyjne rozwiązanie dla tych, którzy cenią urodę i naturalność drewna we wnętrzach, ale jednocześnie zdają sobie sprawę z ograniczeń tego materiału, w przypadku ekspozycji na działanie zmiennych czynników atmosferycznych. Zewnętrzne profile aluminiowe systemu Optima skutecznie bronią się przed zniszczeniem oraz negatywnym wpływem deszczu, gradu, śniegu czy słońca.

czytaj więcej
< 1 2 >
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2017, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P