Deante

Deante w dziele kuchnia

Systemy kuchenne Akcesoria kuchenne

Deante w dziale informacje

Promocje Wiadomości Nagrody katalogi Wydarzenia

O firmie Deante

Deante to polska marka, która od ponad 20 lat z powodzeniem funkcjonuje na rynku. Szeroki wachlarz asortymentu obejmuje wyposażenie kuchenne, a w nim: baterie, zlewozmywaki granitowe, stalowe i ceramiczne oraz wyposażenie łazienkowe, zawierające zestawy i panele natryskowe, brodziki, kabiny, baterie oraz ceramikę. Firma dba o to, aby oferowane produkty wyróżniały się zarówno wysoką jakością, jak i ciekawym designem. Deante współpracuje z utytułowanymi projektantami i młodymi twórcami. Dzięki ich kreatywności powstają innowacyjne produkty nagradzane w licznych konkursach wzorniczych, takich np. jak: Top Design Award, PRODECO, Złote Ville.

Firma posiada nowoczesną fabrykę zlewozmywaków granitowych w Tomaszowie Mazowieckim, na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Rocznie ponad milion produktów Deante trafia do polskich mieszkań. Firma cieszy się opinią solidnego partnera biznesowego, co potwierdziły liczne tytuły: „Przedsiębiorstwo Fair Play”, „Gazele Biznesu” i „Solidny Partner”.

Deante: Zlewozmywak Modern nagrodzony ZŁOTĄ VILLĄ 2014

Deante: Zlewozmywak Modern nagrodzony ZŁOTĄ VILLĄ 2014

2014-02-03 13:45:00

Miesięcznik VILLA przyznał prestiżowe nagrody najciekawszym produktom z branży wnętrzarskiej. Już po raz kolejny firma Deante zdobyła uznanie jurorów. W tegorocznej edycji, w kategorii produkt najlepszy okazał się zlewozmywak Modern, wyróżniający się doskonałą jakością wykonania i niecodziennym designem.

czytaj więcej
Deante: Rozstrzygnięto trzecią edycję konkursy "Bitwa o kuchnię i łazienkę"

Deante: Rozstrzygnięto trzecią edycję konkursy "Bitwa o kuchnię i łazienkę"

2013-12-19 11:39:00

Trzecia, ostatnia już odsłona konkursu okazała się bardzo bogata w piękne aranżacja, dlatego zdecydowaliśmy się nagrodzić dwie dodatkowe osoby. Laureatka pierwszego miejsca zaproponowała łazienkę w stylu glamour. Umywalka została wpuszczona w piękną, stylizowaną szafkę, a jej formę podkreślono baterią Eliptic. Prysznic natomiast wyposażono w deszczownię Cascada, przy której zamontowano okrągłą głowicę.

czytaj więcej
Deszczownia Cascada White zdobywcą tytułu Dobry Design 2013

Deszczownia Cascada White zdobywcą tytułu Dobry Design 2013

2012-11-26 12:10:00

W tegorocznej edycji konkursu Dobry Design, jury złożone z architektów i projektantów wnętrz nagrodziło deszczownię Cascada White marki Deante. Wyróżnienie w kategorii „Przestrzeń Łazienki - baterie” jest potwierdzeniem innowacyjności, funkcjonalności i atrakcyjności produktu.

czytaj więcej
Minimalizm doceniony - Dobry Design 2012 dla serii Minimal Deante

Minimalizm doceniony - Dobry Design 2012 dla serii Minimal Deante

2012-02-03 10:29:00

Jury konkursu Dobry Design wyróżniło baterię łazienkową Minimal w kategorii Przestrzeń Łazienki. Jedną z wiodących serii marki Deante uznano za najciekawszy w swojej formie produkt wyposażenia i wystroju wnętrz. Nagrodzony projekt w pełni reprezentuje założenia organizatora - magazynu Dobrze Mieszkaj, który promuje produkty nieprzeciętne i nowatorskie.

czytaj więcej
Deante  uhonorowane w konkursach branżowych: Dobry Design oraz Diamenty Meblarstwa

Deante uhonorowane w konkursach branżowych: Dobry Design oraz Diamenty Meblarstwa

2011-12-30 10:44:00

„Diament meblarstwa” to tytuł przyznawanym najlepszym polskim produktom w kilkunastu kategoriach. Podczas szóstej edycji konkursu - spośród 150 zgłoszonych projektów - jury wybrało te, które zaskakiwały ciekawym wzornictwem, oryginalnością oraz nietuzinkowym sposobem prezentacji.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P