Deante

Deante w dziele kuchnia

Systemy kuchenne Akcesoria kuchenne

Deante w dziale informacje

Promocje Wiadomości Nagrody katalogi Wydarzenia

O firmie Deante

Deante to polska marka, która od ponad 20 lat z powodzeniem funkcjonuje na rynku. Szeroki wachlarz asortymentu obejmuje wyposażenie kuchenne, a w nim: baterie, zlewozmywaki granitowe, stalowe i ceramiczne oraz wyposażenie łazienkowe, zawierające zestawy i panele natryskowe, brodziki, kabiny, baterie oraz ceramikę. Firma dba o to, aby oferowane produkty wyróżniały się zarówno wysoką jakością, jak i ciekawym designem. Deante współpracuje z utytułowanymi projektantami i młodymi twórcami. Dzięki ich kreatywności powstają innowacyjne produkty nagradzane w licznych konkursach wzorniczych, takich np. jak: Top Design Award, PRODECO, Złote Ville.

Firma posiada nowoczesną fabrykę zlewozmywaków granitowych w Tomaszowie Mazowieckim, na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Rocznie ponad milion produktów Deante trafia do polskich mieszkań. Firma cieszy się opinią solidnego partnera biznesowego, co potwierdziły liczne tytuły: „Przedsiębiorstwo Fair Play”, „Gazele Biznesu” i „Solidny Partner”.

Zaplanuj małą łazienkę z Deante

Zaplanuj małą łazienkę z Deante

2015-09-01 12:24:00

Rozplanowanie sprzętów, dobór oświetlenia, kolorystyki i dodatków… lista czynności związana z urządzaniem małej łazienki jest przytłaczająca. Dla tych, którzy nie mają pomysłu na aranżację niewielkiego pokoju kąpielowego, firma Deante przygotowała konkurs „Zaplanuj małą łazienkę z Deante”.

czytaj więcej
Deante

Planujesz remont w 2014? Zacznij jeszcze w tym roku, a zaoszczędzisz

2013-12-13 15:22:00

Od początku 2014 roku zmianie ulegną zasady uzyskiwania zwrotu podatku VAT od zakupionych materiałów budowlanych. W związku z tym koniec roku warto przeznaczyć na zgromadzenie materiałów niezbędnych do budowy domu czy remontu mieszkania. Pozwoli to obniżyć wydatki na ten cel nawet do kilkudziesięciu tysięcy złotych.

czytaj więcej
Deante

Sprawdź swoją wiedzę i zobacz co Polacy potrafią!

2013-02-18 12:19:00

Zapraszamy do udziału w konkursie, który zgodnie z hasłem przewodnim "z miłości do polskości" ma na celu promocję polskiej myśli technologicznej i pokazanie jak wielki jest wkład naszych rodaków w światowy rozwój. W czasie trwania konkursu (18.II - 22.III 2013) postaramy się przybliżyć Państwu wydaje się zapomniane, ale niepodważalnie przełomowe odkrycia dokonane przez Polaków.

czytaj więcej
Kuchnia przyjazna dzieciom

Kuchnia przyjazna dzieciom

2012-06-22 09:25:00

Dzieci uwielbiają towarzyszyć mamom w codziennych pracach domowych. Szczególnie wiele atrakcji czeka na maluchy w kuchni, dlatego warto zadbać, aby była ona miejscem przyjaznym i bezpiecznym, w którym dzieci mogą uczyć się i poznawać świat świetnie się przy tym bawiąc.

czytaj więcej
Deante radzi - jak zamontować baterię i zlewozmywak?

Deante radzi - jak zamontować baterię i zlewozmywak?

2012-05-11 13:01:00

Samodzielny montaż urządzeń kuchennych nie musi być skomplikowany. Wystarczą dobre chęci, parę narzędzi i oczywiście cenne rady eksperta. Ekspert z firmy Deante radzi jak szybko i sprawnie zamontować zlewozmywak i baterię kuchenną.

czytaj więcej
Kropla drąży skalę. Oszczędzamy wodę w kuchni

Kropla drąży skalę. Oszczędzamy wodę w kuchni

2012-03-26 16:24:00

Media alarmują: w 2050 roku około 7 miliardów ludzi w 60 krajach może cierpieć z powodu niedostatku wody pitnej. Choć wielu wydaje się, że woda to dobro nieskończone, to już teraz nie każdy ma do niej swobodny dostęp. Dlatego Deante mówi - szanujmy wodę.

czytaj więcej
Wiosenne porządki - jak zadbać o zlewozmywak i baterię?

Wiosenne porządki - jak zadbać o zlewozmywak i baterię?

2012-03-21 08:43:00

Wielkimi krokami idzie do nas od dawna wyczekiwana wiosna. Przebijające się przez okna promienie ciepłego słońca bezlitośnie uwydatnią mankamenty kuchennych zakamarków. Wiosenne porządki czas zacząć… od kuchni! Tutaj absolutna czystość jest więcej niż wskazana. Żadne zanieczyszczenia nie powinny zakłócać smaków, zapachów i rodzinnej atmosfery, jaką domownicy kreują w kuchennym królestwie. Czekająca na pierwsze tchnienia wiosny kuchnia dumnie prezentuje lśniące powierzchnie i uporządkowane szafki. Tętni życiem oraz zachęca do kulinarnych eksperymentów.

czytaj więcej
W kierunku Maghrebu - produkty Deante podbijają Tunezję

W kierunku Maghrebu - produkty Deante podbijają Tunezję

2012-03-16 14:42:00

Otwarty niedawno w tunezyjskim mieście Sfax salon łazienkowy firmy Bricomed do swojej oferty wprowadził produkty marki Deante. Baterie i panele prysznicowe polskiej marki szybko zyskały zainteresowanie.

czytaj więcej
Łazienka: fakty i mity

Łazienka: fakty i mity

2011-12-27 19:16:00

Jak postąpić, gdy zapcha nam się rura i czym najlepiej czyścić baterię? Jak się okazuje, wiele z obiegowych opinii na temat prawidłowego użytkowania armatury jest błędnych. Przekonaj się, czy na pewno wiesz wszystko o swojej łazience.

czytaj więcej
Młody design na drodze do sławy

Młody design na drodze do sławy

2011-12-23 08:50:00

Pierwszy etap konkursu „Projekt produktu z najwyższej półki” zakończył się. Do rywalizacji stanęli studenci i absolwenci z uczelni artystycznych oraz technicznych. Spośród 187 nadesłanych prac, jury wybrało 21, które zdaniem specjalistów, najlepiej spełniły wymagane kryteria.

czytaj więcej
< 1 2 >
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P