Deante

Deante w dziele kuchnia

Systemy kuchenne Akcesoria kuchenne

Deante w dziale informacje

Promocje Wiadomości Nagrody katalogi Wydarzenia

O firmie Deante

Deante to polska marka, która od ponad 20 lat z powodzeniem funkcjonuje na rynku. Szeroki wachlarz asortymentu obejmuje wyposażenie kuchenne, a w nim: baterie, zlewozmywaki granitowe, stalowe i ceramiczne oraz wyposażenie łazienkowe, zawierające zestawy i panele natryskowe, brodziki, kabiny, baterie oraz ceramikę. Firma dba o to, aby oferowane produkty wyróżniały się zarówno wysoką jakością, jak i ciekawym designem. Deante współpracuje z utytułowanymi projektantami i młodymi twórcami. Dzięki ich kreatywności powstają innowacyjne produkty nagradzane w licznych konkursach wzorniczych, takich np. jak: Top Design Award, PRODECO, Złote Ville.

Firma posiada nowoczesną fabrykę zlewozmywaków granitowych w Tomaszowie Mazowieckim, na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Rocznie ponad milion produktów Deante trafia do polskich mieszkań. Firma cieszy się opinią solidnego partnera biznesowego, co potwierdziły liczne tytuły: „Przedsiębiorstwo Fair Play”, „Gazele Biznesu” i „Solidny Partner”.

Urządzamy łazienkę industrialną

Urządzamy łazienkę industrialną

2017-12-08 07:24:22

Trend industrialny cieszy się rosnącą popularnością. Chętnie wykorzystywany jest nie tylko w loftach i wnętrzach typu studio, ale też na mniejszym metrażu. Jak efektownie urządzić łazienkę w fabrycznym stylu?

czytaj więcej
Z kroplą koloru - nowości łazienkowe firmy Deante

Z kroplą koloru - nowości łazienkowe firmy Deante

2017-02-01 10:28:00

Energetyczne barwy coraz odważniej wkraczają do łazienkowej przestrzeni. Wystarczy kolorowy akcent, aby w prosty sposób dodać wnętrzu charakteru. Wpisując się w ten trend firma Deante przygotowała oryginalne nowości - kolekcję baterii łazienkowych Maruna, słuchawki Mango i węże natryskowe.

czytaj więcej
Jak urządzić małą łazienkę? Praktyczny poradnik krok po kroku

Jak urządzić małą łazienkę? Praktyczny poradnik krok po kroku

2016-03-02 14:11:31

Urządzanie małej łazienki nie należy do łatwych zadań - oprócz podkreślenia walorów estetycznych istotne jest optymalne rozmieszczenie wszystkich niezbędnych sprzętów. Zobacz, jak można zaaranżować niewielką przestrzeń na przykładzie projektu przygotowanego przez Magdalenę Nowak, architektkę wnętrz współpracującą z marką Deante.

czytaj więcej
Jak ozdobić, żeby nie przesadzić - urządzamy małą łazienkę

Jak ozdobić, żeby nie przesadzić - urządzamy małą łazienkę

2015-09-23 12:50:00

Trójwymiarowe płytki, wyraziste kolory i nowoczesne wzory - pomysłów na zaaranżowanie oryginalnej łazienki jest dużo. Jednakże w gąszczu różnorodnych rozwiązań łatwo się zgubić, zwłaszcza urządzając niewielkie pomieszczenie. Deante podpowiada, co sprawdzi się w łazience w wersji mini.

czytaj więcej
Mała łazienka - jak rozmieścić sprzęty

Mała łazienka - jak rozmieścić sprzęty

2015-08-20 13:00:00

Umiejętne zaplanowanie przestrzeni to pierwszy krok w urządzaniu małej łazienki. Jak rozmieścić sprzęty, aby pomieszczenie było wygodne w codziennym użytkowaniu?

czytaj więcej
Zaplanuj małą łazienkę interaktywnie

Zaplanuj małą łazienkę interaktywnie

2015-08-12 11:02:00

Urządzając małą łazienkę musimy zaplanować i przemyśleć wiele elementów. Jednakże czasami nasza wyobraźnia zawodzi. Nie jesteśmy pewni, jak wybrane produkty będą się prezentowały w konkretnym wnętrzu, co utrudnia podjęcie ostatecznej decyzji. W aranżacji pięknego i funkcjonalnego pomieszczenia pomoże najnowsza aplikacja od Deante.

czytaj więcej
Deante w rozszerzonej rzeczywistości

Deante w rozszerzonej rzeczywistości

2015-07-24 13:35:00

Deante, od 25 lat działająca w branży wyposażenia łazienek i kuchni, wprowadziła udogodnienie dla klientów ostatecznych. Dzięki zastosowaniu rozszerzonej rzeczywistości można sprawdzić, jeszcze przed zakupem, jak produkty marki prezentują się w konkretnym pomieszczeniu. Wystarczy zainstalować bezpłatną aplikację na smartfonie lub tablecie (Android, iOS), współdziałającą z cyfrowymi treściami, umieszczonymi w katalogu Wyposażenie Łazienki.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P